Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

10.9.2017 , 17:005. kolo IV.třída - Přeloučsko
Přelovice B - Jankovice  2:1 (0:0)
 Góly:   Kučera J.1   (74´)   Asistence:   Šprync A.2
   Pracz1   (82´)     Staněk T.2
ŽK: 0:1   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 49´)
Diváků: 80     Rozhodčí: Syrůček    Asist.rozh.: Štochl M.
Kučera J. Kloboučník
81´Biben T.  59´Čapek

Víšek O. Kysilka Bidlo Hladík M.
46´Šprync A.   46´Staněk T.

Hampl J. Pracz Sejpal
    72´Danielka

Vrzal

Šmarda D.
Trenér: Hladík L.
Začátek zápasu začal z obou stran opatrně. První se osmělili hosté v 15. min., Šmarda nebezpečnou střelu likvidoval, stejně tak střelu z trestňáku v 19. min. Z naší strany se několikrát zastřeloval ze střední vzdálenosti Vrzal, tři jeho pokusy však skončily mimo. Po gólu volal samostatný průnik Kysilky, ten však zmařil na poslední chvíli obránce. Další pěkné akce jsme střelou nezakončily - zpětná přihrávka M. Hladíka po průniku po pravé straně adresáta nenašla, stejně tak přihrávka Víška z levé strany. Přestože jsme měli více ze hry a míč více na kopačkách, gól se nám vstřelit nepodařilo. V závěru první půle se ještě zapotil Šmarda při zneškodnění samostatného nájezdu.

Druhý poločas začali lépe hosté. Hned v první minutě musel zasahovat Šmarda, ve 49. min. zasahoval opět, míč ale pouze vyrazil před branku a na dorážku už nestačil - 0:1. Vedení hosty povzbudilo a častěji se dostávali k naší brance, do zakončení jsme je ale nepustili. My jsme do šancí dostávali až v závěru především po standardních situacích. V 70. min. po rohu zakončoval na dlouhou nohu na vzdálenější tyči Čapek mimo, v 73. min. trestný kop Šprynce vyrazil gólman. O minutu později jsme se už po dalším rohovém kopu radovali z vyrovnání. T. Staněk poslal hlavičkou míč od vzdálenější tyče na bližší, kde byl připraven Kučera a hlavou vyrovnal. V 82. min. po rohu společnými silami zajistili vítězný gól T. Staněk a Pracz. Za další minutu mohl výsledek pojistit Šprync, ale v gólové šanci pouze trefil gólmana. Hosté v závěru ještě několikrát zazlobili, ale výhru jsme si vzít nenechali.