Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

17.9.2017 , 16:306. kolo IV.třída - Přeloučsko
Choltice B - Přelovice B  3:3 (1:2)
 Góly:   Tichý J.2   (31´,74´)   Asistence:   Staněk L.1   (44´)
   Staněk T.1   (44´)     Pracz1   (44´)
      Hladík L.1   (74´)
ŽK: 0:1 (Vrzal)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 43´ , 77´ , 90´ )
Diváků: 50     Rozhodčí: Klíma    Asist.rozh.: Štochl M.
Trenér: Hladík L.
Začátek zápasu byl opatrný z obou stran. K ohrožení branky došlo až ve 20. min., kdy si přetažený rohový kop zpracoval L. Hladík, ale v gólové pozici střelou z úhlu po zemi branku minul. Naopak rohový kop domácích ve 31. min. byl u zrodu první branky zápasu. Centrovaný míč naše obrana odkopla mezi šestnáctku a středový kruh, tam se ho zmocnil Tichý a po rychlém brejku střelou k tyči nám zajistil vedení. Ve 43. min. při vhazování autu domácích jsme nechali odkrytou naší levou stranu a soupeř přízemní střelou zpoza šestnáctky vyrovnal. Na vyrovnávací gól jsme ale odpověděli minutu na to. Po rohovém kopu L. Staňka hlavičkoval Pracz a před gólmanem usměrnil míč do sítě T. Staněk.

Ve druhém poločase měl blízko gólu v 60. min. Vrzal, když z trestného kopu z levé strany trefil tyč. V 70. se po souhře s L. Hladíkem dostal do střelecké pozice Kloboučník, ale jeho střelu gólman domácích s námahou vyrazil na roh. V 74. vyslal L. Hladík do brejku Tichého a ten svoji oblíbenou činnost, samostatný nájezd na gólmana, proměnil ve dvoubrankové vedení - 1:3. V té chvíli se zdálo, že už si výhru pohlídáme, ale nepovedlo se. V 77. min. dlouhý odkop domácích se snažil odvrátit Vrzal, ale míč pouze nadzdvihl, Šmarda ho podběhl a pro domácího hráče pak nebyl problém dovést ho do prázdné branky. V závěrečných minutách jsme si vypracovali další šance, ale ani jedna se neujala. V 86. po rohu L. Hladík hlavou na přední tyči branku minul. V 88. po trestné kopu hlavičku L. Hladíka gólman vyrazil k nohám Pracze a ten reflexivně nohou z malého vápna trefil pouze břevno. Neproměněných šancí jsme nakonec litovali, neboť v poslední minutě po našem několikerém zaváhání, když míč prošel naším malým vápnem, volný hráč domácích u vzdálenější tyče vyrovnal.