Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

23.9.2017 , 16:307. kolo IV.třída - Přeloučsko
Přelovice B - Staré Ždánice  3:1 (1:0)
 Góly:   Staněk L.2   (32´,49´)   Asistence:   Pracz1   (82´)
   Tichý J.1   (82´)
ŽK: 1:0 (Staněk T.)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 75´ z penalty)
Diváků: 30     Rozhodčí: Čermák    Asist.rozh.: Štochl
Trenér: Hladik L.
Za nevlídného počasí jsme přivítali celek ze Starých Ždánic. Vyrovnaný zápas jsme lépe zvládli my a zásluhou lepší koncovky jsme si připsali další výhru.

Lépe jsme začali my. Už v 6. min. střílel Kloboučník z dobré pozice po zemi k protější tyči, brankář pouze vyrazil před dobíhající dvojici Kučera - Kysilka, ti si ale dávali přednost a obránce míč ukopl. Chvíli na to měl před gólmanem blízko k zakončení Kučera, ale na míč nedosáhl. To bylo na dlouhé chvíle vše, chyběly nám střely na branku. Na druhé straně se ve 20. min. do gólové šance prokličkovali hosté, ale Šmarda na poslední chvíli špičkou nohy míč vykopl. Zapotil se i chvilku později, když vyrazil prudkou střelu z hranice vápna mířící do šibenice. Skóre se měnilo ve 32. min. L. Staněk z trestného kopu střelou k tyči překonal gólmana hostí - 1:0.

Krátce po zahájení druhé půle si L. Staněk zopakoval trestný kop a opět úspěšně. Míč nasměrovat tentokráte ke druhé tyči a překvapený gólman na něj nedosáhl - 2:0. V 60. min. zůstal před naší brankou osamocený hráč hostů, ale ve 100% šanci přihrávku naštěstí nezužitkoval a pálil vysoko nad. V 75. min. se hostům přece jen podařilo snížit. Při vyboxování centru do vána se srazil Šmarda s hráčem hostí a zůstal otřesený na zemi, hra pokračovala a při pokusu o dorážku byl hráč soupeře faulován. Nařízenou penaltu hosté bezpečně proměnili - 2:1. V 82. min. vyslal Pracz do brejku Tichého a ten svoje sólo proměnil ve třetí gól. V poslední minutě přidal ještě regulérní čtvrtý gól Blažek po přihrávce Tichého, ale Ždánický pomezní si svérázně vyložil pravidlo o ofsajdu a hlavní gól neuznal. Na výhře to ale už nic nezměnilo.

Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus