Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

28.9.2017 , 16:3014. kolo IV.třída - Přeloučsko
Jankovice - Přelovice B  1:1 (0:1)
 Góly:   Pracz1   (9´)   Asistence:   Staněk L.1
ŽK: 2:3 (Staněk L., Ryšavý, Biben T.)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 51´ )
Diváků: 70     Rozhodčí: Pavlas    Asist.rozh.: Moravec
Trenér: Hladík L.
Předehrávané 14. kolo nás zavedlo na hřiště soupeře, se kterým jsme hráli před třemi týdny. Úporný soupeř a hrbolaté hřiště nám moc neseděli. Oproti minulé výhře si přivážíme pouze bod.

Začátel zápasu nám vyšel skvěle. Do první šance se středem prokličkoval Kloboučník, ale zakončení mu nevyšlo. V 9. min. zahrával trestný kop L. Staněk a Pracz hlavičkou rozvlnil síť - 0:1. Chvíli nato Kučera přihrál do střelecké pozice Kloboučníkovi, tomu míč uskočil a střela branku soupeře neohrozila. Blízko gólu jsme byli ve 35. min., Bidlo z úhlu nastřelil vzdálenější tyč, odražený míč mohl ještě dorazil Kučera, ale pozdě zareagoval a obránce míč ukopl na roh. Další střelecké pokusy Bidla, Kloboučníka, Duška nebo L. Staňka končily v náruči gólmana nebo šly mimo. Soupeř v první půli vyloženou šanci neměl, ojedinělé střely na branku Šmarda kryl.

Druhou půli začali lépe domácí, jedovatá střela z trestného kopu šla těsně nad. V 51. min. chyboval při rozehrávce Pracz, soupeř nabídnutou šanci využil a z brejku vyrovnal. Vyrovnávací gól domácí povzbudil, naopak nám se přestávalo dařit. Domácí měli více střel na naši branku, ale pálili většinou z dálky a Šmardu moc neohrozily. Ani my jsem ale gólmana soupeře příliš neohrozili. Na naší straně byly pozitivem prakticky pouze dvě slibné akce Tichého. První obrana zastavila, při druhé si prohodil míč středem mezi obránci, ale samostatný nájezd gólman kryl.

Můžeme litovat promarněných šancí v první půli, kdy jsme byli lepším týmem, ve druhé půli se hra vyrovnala, ale zároveň poklesla její úroveň.