Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Novák J.6 Hladík L.9
45´Šrek 9

Robovský 8 Balada M.8 Vrba T.7 Hladík M.8

Haken8 Pracz6 Bartoš7
  70´Kvapil Ji. 7

Hrabě8

Rejduga A.7
Trenér: Koch , Kvapil
Domácí rozloučení se sezónou 2006-2007 obstarali naši fotbalisté s největším aspirantem na postup pro příští sezónu - týmem Choltic. Za krásného počasí to bylo nakonec loučení radostné. Náš tým se odvděčil početným fandům za jejich přízeň vítězstvím.

To se však nerodilo lehce. V prvním dějství nás "trochu" oslabený soupeř přehrával a v naší šestnáctce si mohl dělat co chtěl. Příliš dlouho jsme přistupovali k soupeřovým útočníkům. Brzy jsme na to i doplatili a Choltice šly po zásluze do vedení. Poločas se po té odehrál s neslaným a nemastným dojmem za občasného přerušení nepřesného rozhodčího Klempíře. Naštěstí však neškodil ani jednomu mužstvu.

Druhá část však už byla o něčem jiném a to zejména našim přičiněním. Největší zásluhu na tom měl netradičně velmi aktivní Šrek. Ten nahradil nevýrazného J. Nováka, který měl zničit soupeře, ale odnesly to pouze jeho kopačky... Před prvním gólem Šrek učebnicově projel po levé straně jako nůž máslem a nabídl L. Hladíkovi gólovou lahůdku. Po té jsme soupeře přimáčkli v jeho šestnáctce a začali ho odstřelovat. Žádná ze střel však netrefila cíl. To však již neplatilo v 65. minutě, kdy jsme viděli nejhezčí fotbalový moment zápasu. Útok začal na pravé straně a šel z nohy na nohu. Po ose mladší Hladík, starší Hladík, Šrek a střílející Balada jsme obraceli vývoj utkání v náš prospěch. Obrat pečetil o deset minut později další proměněnou penaltou Vrba, za faul na L. Hladíka.

Druhý poločas byl podle nejlepšího gusta. Prim hráli oba útočníci Šrek a L. Hladík. Výborně sekundovali Robovský, Balada, M. Hladík, Haken a Hrabě, ale i ostatní zahráli skvělý mač. Se sezónou se definitivně rozloučíme v neděli v 17:00 v Selmicích. [mk]

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek