Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

7.10.2017 , 16:009. kolo IV.třída - Přeloučsko
Přelovice B - Kojice  3:1 (2:1)
 Góly:   Staněk T.1   (29´)   Asistence:   Staněk T.1   (60´)
   Jelínek M.1   (41´)     Hladík L.1   (29´)
   Hladík L.1   (60´)     Kučera J.1   (29´)
      Hampl J.1   (41)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 7´)
Diváků: 40     Rozhodčí: Svoboda    Asist.rozh.: Staněk L.
Trenér: Hladík L.
V dalším kole jsme přivítali tým Kojic. A byli to právě hosté kteří začali utkání lépe. Již v 7. min. jsme neuhlídali jejich akci a prohrávali 0:1. Soupeř měl více ze hry, nám naopak hra nešla, nedařila se nám souhra, lehce jsme ztráceli míče. Teprve ve 20. min. se po přihrávce T. Staňka dostal do šance Jelínek, nájezd na gólmana mu ale nevyšel a nastřelil pouze nohy vyběhnuvšího gólmana. Vyrovnání jsme se dočkali ve 29. min. Přihrávku L. Hladíka z pravé strany Kučera takticky pustil na volného T. Staňka a ten z hranice velkého vápna střelou k tyči nedal gólmanovi hostí šanci. Ve 35. min. se Hampl z pozice levého obránce prodral až do soupeřova vápna a jeho přihrávku zužitkoval M. Jelínek ve druhý gól. Do poločasu mohlo být ještě veseleji, T. Staněk našel volnému Kučeru, ale ten sám před brankářem pouze nastřelil jeho nohy.

Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivní hře. V 50. min. T. Staněk nacentroval na levou stranu a nabíhající M. Jelínek z voleje nastřelil tyč. V 60. opět po T. Staněk vyslal do šance L. Hladíka, tomu se podařilo dloubáčkem z úhlu překonat brankáře hostí potřetí. Tím byl brankový účet uzavřen. Ve zbytku zápasu jsme si již výhru pohlídali.
V dalším zápase opět doma v sobotu přivítáme lídra tabulky Tetov.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek