Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

28.10.2017 , 14:3012. kolo IV.třída - Přeloučsko
Dolany - Přelovice B  0:5 (0:2)
 Góly:   Bidlo1   (07´)   Asistence:   Jelínek M.2   (07´,81´)
   Pracz1   (33´)     Dušek1   (33´)
   Jelínek M.1   (50´)     Staněk L.2   (07´,50´)
   Dušek1   (72´)     Hampl J.1   (72´)
   vlastní1   (81´)
ŽK: 3:1 (Hampl J.)   ČK: 2:0    (Červené karty soupeře: 79´, 84´ - obě po dvou ŽK)
Diváků: 30     Rozhodčí: Ledajaks    Asist.rozh.: Vrzal
Trenér: Hladik L.
Ke druhému podzimnímu utkání se stejným soupeřem jsem jeli s cílem odčinit smolnou prohru z domácího hřiště. To se nám povedlo, když jsme domácí jednoznačně předčili.

Po úvodním oťukávání se nám podařilo dostat se celkem brzy do vedení, když po centru L. Staňka a přiklepnutí M. Jelínka zakončil Bidlo - 0:1. Nebezpečná akce domácích přišla ve 24. min., kdy po rohovém kopu Šmarda míč mířící pod břevno vytáhl na roh. Ani další akce domácích už pozorného Šmardu nepřekvapily, zato nám se po stupňující se převaze podařilo zvýšit na 0:2 ve 33. min., když si střelu Duška z dálky si na hranici vápna zpracoval Pracz a s jistotou překonal domácího gólmana. Do konce první půle jsme měli další možnosti navýšit skóre, ale slibné akce nedotáhl do konce M. Jelínek ani L. Staněk.

Krátce po začátku druhé půle jsme pojistili výsledek třetím gólem. V 50. min. po rohu L. Staňka po zemi na přední tyč domácí obránce ve snaze o odkopnutí promáchl a připravený M. jelínek doklepl míč do sítě - 0:3. Krátce nato se po přihrávce M. Jelínka dostal do gólové střelecké pozice Sejpal, jeho střela se ale mezi tyče nevešla. V 72. min. se míč po dlouhém autovém vhazování Hampla dostal až k Duškovi a tomu se podařilo střelou k tyči zvýšit na 0:4. Gól na konečných 0:5 si domácí dali sami, když centr M. Jelínka na nabíhajícího Kučeru s L. Staňkem si obránce srazil do vlastní brány. V závěru zápasu ještě doplatili dva domácí hráči na zbytečné karty obdržené za řečnění v první půli a po druhých žlutých kartách museli předčasně pod sprchy. To však již bylo za rozhodnutého stavu.

Naše výhra je zcela zasloužená a mohla být ještě vyšší. Pochvalu si zaslouží všichni hráči za soustředěný a kolektivní výkon.