Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

4.11.2017 , 14:0013. kolo IV.třída - Přeloučsko
Přelovice B - Újezd B  2:2 (1:0)
 Góly:   Staněk L.1   (04´)   Asistence:   Hladík L.1   (58´)
   Malý Mich.1   (58´)
ŽK: 1:2 (Vrzal)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 72´ z pen., 75´)
Diváků: 40     Rozhodčí: Ledajaks    Asist.rozh.: Štochl
Trenér: Hladík L.
S rezervním týmem Újezda jsme se utkali na podzim již podruhé a chtěli mu vrátit prohru 0:2 z prvního utkání. To se nám po slibném průběhu nakonec nepodařilo a rozešli jsme se smírně.

V utkání jsme se velice brzo dostali do vedení. Již ve 4. min. L. Staněk zahrával trestný kop z levé strany velkého vápna a jeho přízemní střela zapadla do branky k protější tyči - 1:0. V dalším průběhu první půle jsme do šancí dostávali velmi těžko, přesto po gólu volaly dvě naše střely z dálky. Nebezpečnou střelu zpoza vápna vyslal Dušek, ale brankář hostí míč mířící po zemi k tyči na poslední chvíli vyškrábl na roh. Podobně to dopadlo i se střelou M. Jelínka, který pro změnu mířil do horního růžku, ale i tentokrát zasáhl hostují brankář. Ani soupeř nebyl bez šancí, ale obránci s gólmanem Šmardou všechna nebezpečí zažehnali.

Do druhé půle jsme vstoupili výrazně aktivněji a v 58. min. Malý po přihrávce Hladíka zvýšil na 2:0. Navýšit skóre mohl dvakrát Kloboučník, ale oba jeho slibné pokusy jen těsně minuly vzdálenější tyč soupeřovy branky. V 70. min. postupoval Hladík sám na branku hostí, v šestnáctce byl zezadu stažen, ale k překvapení všech domácích i hostů zůstala píšťalka rozhodčího němá. Zvuk píšťalky se ale ozval o chvilku později, když hráč hostí šikovně upadl v naší šestnáctce a byla penalta proti nám - 2:1. Za další tři minuty bylo vyrovnáno. Po srážce Šmardy, Vrzala a hráče hostí se míč odrazil k soupeři a ten již neměl práci dopravit ho do opuštěné branky. V závěru jsme zvýšili naše úsilí o vstřelení vítězné branky, ale pokusy Pracze, Kloboučníka, Jelínka a v poslední minutě Hladíka ke gólu nevedly.

V posledním podzimním zápase přivítáme v sobotu doma vedoucí celek tabulky Tetov. Bude to druhý vzájemný souboj, ten první skončil remízou 1:1.