Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

26.8.2017 , 11:153. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
Přelovice - Přelouč  0:1 (0:0)
ŽK: 0:1   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 44´)
Diváků: 70     Rozhodčí: Čech
Novák O.   -  Dočekal       Zmek       Vlasák T.       Richter       Novák Maty.       Nentvich       Mach       Karaš       Holec       Doležal O.       Zvěřina

Trenér: Mádr
Úvodní kolo krajského přeboru jsme sehráli na domácím hřišti a byli jsme zvědaví, jak si kluci s přechodem na mnohem větší hřiště poradí. Po krátkém úvodním rozkoukávání kluci předvedli ve zbytku prvního poločasu dobrý týmový výkon, ale bohužel se nám přes několik dobrých šancí nepodařilo vstřelit gól. Ve druhém poločase nám začaly postupně docházet síly a soupeř si vypracoval několik šancí, které skvěle chytající Ondra Novák s přehledem lapil. Bohužel na jednu přesně umístěnou střelu nedosáhl a i přes velkou snahu o vyrovnání a velkou šanci Péti Zmeka se nám to nepovedlo. Kluci si ale za odvedený a poctivě odmakaný výkon zaslouží pochvalu. Velmi potěšily a mile překvapily některé individuální výkony od našich hráčů. V této sezóně se budeme střetávat převážně s fyzicky vyspělejšími týmy. Tento handicap musíme nahradit bojovností, týmovým pojetím a individuálními výkony minimálně tak, jak tomu bylo v tomto zápase.
Příští zápas sehrajeme tuto středu opět na domácím hřišti od 18:45 proti Moravanům.