Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí:
  Špaček M.       Culka       Daněk       Glinský       Hercík       Petr J.       Petr M.       Rozínek       Středa

Trenér: Karaš

První kolo okresního přeboru jsme zahájili na domácím hřišti, hrálo se 3x14minut, systémem 4+1.
Soupeř byl nad naše síly od začátku zápasu. Pochvalme hráče za to, že i za tak vysokého nepříznivého stavu, dokázali v určitých chvílích zápasu zabojovat, aktivněji napadat soupeře, vyhrávat osobní souboje o míč, přihrát si a pokusit se vystřelit. Negativem v tomto zápase bylo velké množství individuálních chyb před naší brankou, nedostatečné týmové pojetí hry a podceněný začátek zápasu.

Hned na začátku zápasu nás soupeř překvapil aktivní hrou a než jsme se rozkoukali, tak jsme od první minuty prohrávali. Soupeř každou naši individuální chybu před brankou trestal gólem. V průběhu zápasu jsme pouze v krátkých okamžicích dokázali soupeře přehrát, povedlo se vytvořit několik individuálních útoků (Míra G., Honza P., Martin Š.) a kombinačních přihrávek. V bráně velice dobře rozehrával Míra S., zarputile bojovali Martin Š., ke konci Vašek H., Jakub R., příjemným překvapením byly výkony Honzy a Michaela P., kteří sbírají první zkušenosti. Snaha byla vidět u Daniela D. a Tadeáše C., kteří hráli po prázdninové pauze. Jediný čestný gól vstřelil Martin Š.. Soupeř zaslouženě vyhrál.