Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

3.9.2017 , 11:154. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
Lázně Bohdaneč/Křičeň - Přelovice  2:6 (1:3)
 Góly:   Novák Maty.3      Asistence:
   Němec Jak.2
   Zvěřina1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 40     Rozhodčí: Hellinger
Novák O.   -  Novák Maty.       Němec Jak.       Zvěřina       Mach       Karaš       Holec       Rejduga T.       Richter       Vlasák T.       Doležal O.

Trenér: Mádr
V dalším kole nás čekal první venkovní zápas a to derby v Lázních Bohdaneč. Začátek a vlastně i celé utkání bylo herně vcelku vyrovnané. My jsme byli kvalitnější v útoku a postupem času jsme si vypracovali šance, které kluci dobře vyřešili a ujali jsme se vedení 3:0. Soupeř snížil před přestávkou z penalty. Druhý poločas naši kluci pozorně bránili a poté vyráželi k nebezpečným protiútokům. Někdy jsme to vyřešili dobře, jindy nám chybělo více klidu, ale přeci jen se nám povedlo vstřelit 3 góly a zápas jsme zcela zaslouženě vyhráli 6:2. V tomto utkání určitě spokojenost s koncovkou, dále potěšily akce vedoucí ke gólům a také některé individuální výkony. Nedařilo se nám tentokráte tolik držet míč a kombinovat, ale jinak pochvala pro všechny za poctivě odmakaný zápas a předvedený výkon.