Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí: Halva
Novák O.   -  Zvěřina       Novák Maty.       Vlasák T.       Doležal O.       Karaš       Mach       Němec Jak.       Holec       Richter

Trenér: Mádr
Začátek zápasu se nám moc nepovedl, nedokázali jsme se prosadit proti přehuštěnému valu domácích. Chyběla větší aktivita a také nám byl překážkou velmi těžký terén. S přibývajícím časem jsme se přeci jen zlepšovali a začali si vytvářet šance. Velkou možností byla penalta, ale tu domácí gólman vyrazil. Přeci jen jsme se do poločasu prosadili, nejprve po pěkné souhře Kuby Němce a Matyho Nováka do prázdné branky, poté Tom Vlasák střelou ze střední vzdálenosti. Druhý poločas už byl z naší strany po fotbalové stránce povedenější. Nejdříve Maty Zvěřina navýšil vedení. Poté jsme inkasovali z největší zbraně domácích - rohových kopů. Kluci ale pokračovali ve své hře a po krásné střele na zadní tyč zvýšil Ondra Doležal na 4:1. Poté po samostatném úniku a obejití brankáře opět do prázdné branky skóroval Maty Novák. V samém závěru po snížení domácích dal na konečných 6:2 umístěnou střelou Maty Zvěřina. Přes ospalý začátek si kluci zaslouží pochvalu, že zápas na těžkém terénu a proti fyzicky vyspělejšímu soupeři zvládli, snažili se hrát fotbal a nechyběla ani bojovnost. S přibývajícím časem byl náš výkon lepší a lepší.

Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus