Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků: 40     Rozhodčí: Papežík
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Němec Jak.       Novák O.       Vlasák T.       Richter       Doležal O.       Mach       Karaš       Holec       Zvěřina

Trenér: Mádr
Zápas proti kvalitnímu domácímu týmu se hrál na těžkém terénu, který se s přibývajícím časem a vydatným deštěm měnil v klouzavou bahenní lázeň. Oběma týmům to značně komplikovalo kombinaci a ve druhém poločase i samotný pohyb. My jsme se snažili hru zjednodušit a využívali jsme rychlých přechodů do útoku. To se nám v 1. poločase velmi slušně dařilo, nejprve po úniku Maty Novák - 0:1, poté Kuba Němec prostřelil brankáře - 0:2 a za chvilku po krásné uličce od Kuby Němce skóroval Ondra Novák - 0:3. Několik dalších šancí pochytal výborný domácí brankář.
Na začátku 2. poločasu domácí snížili na 1:3, poté zvýšil Maty Novák po samostatné akci - 1:4. Vypadalo to na pohodové vítězství, ale samotný závěr nám domácí dost zkomplikovali. Snížili 5 minut před koncem na 3:4 a úplný konec byl dost hektický. V poslední minutě společně kluci obětavě zablokovali střelu mířící do prázdné branky a tak jsme zápas dovedli k vítězství.

Naše těsná výhra byla asi zasloužená, vypracovali jsme si dost šancí a jen škoda, že jsme jich neproměnili více a v závěru se museli strachovat. Pochvala pro všechny kluky za extrémní nasazení a bojovnost a také za vcelku slušný fotbalový dojem. Také pochvala a poděkování domácím za kvalitní zápas, férové a přátelské prostředí!