Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

8.10.2017 , 15:159. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
Libchavy - Přelovice  3:4 (0:3)
 Góly:   Novák Maty.2      Asistence:   Němec Jak.1    
   Němec Jak.1        Vlasák T.2    
   Novák O.1        Zvěřina1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 40     Rozhodčí: Papežík  
Sestava-známky:
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Němec Jak.       Novák O.       Vlasák T.       Richter       Doležal O.       Mach       Karaš       Holec       Zvěřina       

Trenér: Mádr
Zápas proti kvalitnímu domácímu týmu se hrál na těžkém terénu, který se s přibývajícím časem a vydatným deštěm měnil v klouzavou bahenní lázeň. Oběma týmům to značně komplikovalo kombinaci a ve druhém poločase i samotný pohyb. My jsme se snažili hru zjednodušit a využívali jsme rychlých přechodů do útoku. To se nám v 1. poločase velmi slušně dařilo, nejprve po úniku Maty Novák - 0:1, poté Kuba Němec prostřelil brankáře - 0:2 a za chvilku po krásné uličce od Kuby Němce skóroval Ondra Novák - 0:3. Několik dalších šancí pochytal výborný domácí brankář.
Na začátku 2. poločasu domácí snížili na 1:3, poté zvýšil Maty Novák po samostatné akci - 1:4. Vypadalo to na pohodové vítězství, ale samotný závěr nám domácí dost zkomplikovali. Snížili 5 minut před koncem na 3:4 a úplný konec byl dost hektický. V poslední minutě společně kluci obětavě zablokovali střelu mířící do prázdné branky a tak jsme zápas dovedli k vítězství.

Naše těsná výhra byla asi zasloužená, vypracovali jsme si dost šancí a jen škoda, že jsme jich neproměnili více a v závěru se museli strachovat. Pochvala pro všechny kluky za extrémní nasazení a bojovnost a také za vcelku slušný fotbalový dojem. Také pochvala a poděkování domácím za kvalitní zápas, férové a přátelské prostředí!

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin