Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

12.11.2017 , 11:452. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
Letohrad - Přelovice  1:3 (1:1)
 Góly:   Novák Maty.3      Asistence:   Vlasák T.1    
      Holec1    
      Zvěřina1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 30     Rozhodčí: Smola  
Sestava-známky:
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Vlasák T.       Richter       Novák O.       Doležal O.       Němec Jak.       Mach       Karaš       Holec       Zvěřina       

Trenér: Mádr
K poslednímu zápasu podzimní části jsme cestovali autobusem do dalekého Letohradu. Věděli jsme, že nás opět čeká velmi kvalitní soupeř, což se potvrdilo v prvním poločase, kdy byli domácí lepším týmem. Úvodní šanci jsme sice měli my, kdy Maty Novák neproměnil samostatný nájezd, ale jinak díky své fotbalovosti a také důrazu ovládali hru domácí. Po zásluze se dostali do vedení přesně umístěnou střelou. My jsme do poločasu skóre vyrovnali, kdy si Maty Novák výborně převzal do pohybu přihrávku od Ríši Holce a ve svém druhém nájezdu již nezaváhal. První poločas tak skončil pro nás příznivě 1:1.

Do druhého poločasu za nás nastoupilo úplně jiné mužstvo, mohutné povzbuzování starších žáků vyhecovalo kluky k parádnímu představení. Najednou jsme byli všude o krok dřív a začaly přicházet šance. Několik rohů a závarů ještě domácí přečkali, ale potom po uličce od Toma Vlasáka utekl ve druhém poločase nepolapitelný Maty Novák a s přehledem zavěsil - 1:2. Za chvilku po krásném centru Matyho Zvěřiny "béčkovou" levačkou přímo na hlavu našeho kanonýra a ten neomylně skóroval - 1:3. Maty přidal i svůj čtvrtý gól, ale sportovně se rozhodčímu přiznal, že zahrál rukou - pochvala za gesto FAIR PLAY!!! Do konce zápasu jsme hru kontrolovali, soupeře téměř nepouštěli na vlastní polovinu a měli jsme i další nadějné příležitosti, které jsme již nevyužili.

Za druhý poločas, kdy kluci předvedli velmi dobrý výkon a hráli s ohromnou chutí a nasazením, je naše výhra zasloužená. Všichni si zaslouží velkou pochvalu, že i přes nepovedený začátek dokázali zápas otočit a náš výkon se neustále zlepšoval.

Hodnocení podzimu:

Celá podzimní část dopadla nad očekávání dobře nejen co se týče výsledků, ale také předváděné hry. Celková bilance 22 bodů (stejně jako v 1. lize Sparta Praha) za 7 vítězství, 1 remízu a 4 prohry při skóre 38:23 a krásné 4. místo v tabulce (lepší než Sparta Praha). Sehráli jsme spoustu kvalitních zápasů a ve většině jsme za soupeři nijak nezaostávali. Naše největší přednost je rychlý přechod do útoku a také týmové pojetí. Slabiny máme v důrazu a velké problémy nám dělají rohy soupeřů. Objektivní fakt ale je, že máme převážně mladší kluky a proto čelíme většinou starším a fyzicky vyspělejším soupeřům. Každopádně za celé účinkování a reprezentaci přelovického fotbalu si všichni hráči zaslouží velkou podtrženou jedničku!!! Ale také je před námi spousta další práce a proto je potřeba neustále makat, makat a makat. Na závěr patří poděkování také všem rodičům a fanouškům za skvělou podporu.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin