Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí:
Středa M.   -  Němec M.       Špaček M.       Hercík       Rozínek       Pulkrábek       Petr M.       Petr J.       Glinský       Daněk       Culka

Trenér: Karaš
Druhé termínově přeložené kolo okresního přeboru jsme odehráli na hřišti ve Chvaleticích, hrálo se 3x14minut, systémem 4+1, za slušné divácké podpory ze strany rodičů našich hráčů.

Začátek utkání jsme zahájili aktivně a už v první minutě Matouš N. po individuální akci vstřelil první gól. Soupeř po naší chybě v obraně rychle vyrovnal. Naštěstí, kluci se nezalekli, bojovali o každý míč a to se vyplatilo. Od páté minuty jsme převzali iniciativu nad zápasem, po většinu zápasu jsme drželi míč, vytvořili jsme si dostatečný náskok a utkání jsme vyhráli.
Pochvalme všechny kluky za bojovnost, lepší nasazení v soubojích o míč, snahu si přihrávat, využití gólových šancí, týmové pojetí hry. Zejména pochvalme za výkony Matouše N. a Martina Š., Vaška H. za provedení přímého volného kopu a samozřejmě za bezchybný výkon našeho brankáře Míru S., který velice dobře rozehrával akce od branky a také vstřelil z poloviny hřiště svůj první gól. Ačkoliv jsme vyhráli, musíme zapracovat hodně na osobním bránění soupeře, na správném návratu při ztrátě míče do obrany.