Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

16.9.2007 , 16:307. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Zdechovice  0:4 (0:1)
ŽK: 3:3 (Robovský, Rejmont, Bartoš)   ČK: 0:0
Diváků: 100     Rozhodčí: Strnad K.  5  Asist.rozh.: Štochl M.  9
Sestava-známky:
Trenér: Kvapil
Poslední letní neděle byla skutečně letní a krásné počasí přivábilo do našeho areálu stovku diváků. Ti byli zvědaví, jak si naše jedenáctka poradí s týmem Zdechovic, jehož sebevědomí podložené vysokým rozpočtem a novým hráčským materiálem doslova z funkcionářů i hráčů soupeře vyzařovalo. Bohužel podali jsme jeden z nejslabších výkonů za poslední období a sebevědomí soupeře jsme ještě podpořili.

A při tom zápas začal vyrovnaně, dokonce jsme měli o něco více ze hry. Ale jak už to u nás bývá zvykem, darovali jsme soupeři první gól. To Hrabě vymyslel off-side systém, po kterém se na "gólmana" Rajmonda řítila dvojice útočníků soupeře a nezklamala. My jsme se snažili o vyrovnání, ale Kaňuka neměl mnoho práce a v největší šanci dvakrát vychytal Rejmonta.

Druhý poločas začal obdobně jako první. Než jsme se stačili rozkoukat, tak nám soupeř z prvního brejku zasadil druhou ránu. Mnozí diváci se domnívali, že by to mohl být impuls k našemu tlaku, ale opak byl pravdou. Po druhé brance totiž naši hráči upadli z poloviční apatie do apatie úplné a zapas nedůstojně dokončili.

Je to škoda, protože tak hojná návštěva si nezasloužila podobné představení. Omluvou není ani absence Rejdugy, Pavla Dlaska a Šprince. Aniž bychom chtěli jakkoli snižovat výkon soupeře, jeho představení zdaleka nebylo tak sebevědomé, jak se ještě před zápasem mohlo zdát. Rozhodně to byl soupeř s nímž se při správném nasazení dalo bojovat o body. Z našich malátných aktivit vybočoval jen výkon Bartoše a odvaha Rajmonda stoupnout si do branky za zraněného Rejdugu. Nelehká náprava reputace čeká naše fotbalisty v neděli od 16:30 hodin na horké půdě rezervy Valů. [mk]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin