Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

19.5.2018 , 11:1522. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
Přelovice - Libchavy  2:1 (1:1)
 Góly:   Doležal O.1      Asistence:   Novák Maty.1    
   Novák Maty.1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 30     Rozhodčí: Markl  
Sestava-známky:
  Doležal O.       Novák Maty.       Holec       Karaš       Mach       Němec Jak.       Richter       Vlasák T.       Zvěřina       

Trenér: Mádr

Za krásného počasí jsme na domácím hřišti přivítali tým z Libchav. Soupeř má v týmu také mladší kluky, ale po podzimním dramatickém zápase u soupeře jsme věděli, že nás rozhodně nečeká nic lehkého. To se potvrdilo na začátku utkání, kdy nás soupeř přehrával a po zásluze také vstřelil první gól. Nám se podařilo vyrovnat, když Maty Novák vysunul Ondru Doležala a ten s přehledem zavěsil (stejně jako kdysi jeho táta). Stejný hráč mohl ještě do poločasu překlopit vedení na naši stranu, ale ve velké šanci netrefil branku.

Druhý poločas už byl z naší strany mnohem lepší, kluci přidali na agresivitě, zlepšili pohyb a začaly přicházet šance. Nejdříve byl v pokutovém území faulován Maty Novák a sám penaltu s přehledem proměnil. Stejný hráč měl poté několik nadějných brejků, které mu ale většinou překazil výborně vybíhající brankář. Přeci jen se nám podařilo ho po jednom výběhu nachytat, kdy Ondra Doležal výborně vyhodnotil situaci, ale jeho střelu z dálky mířící do prázdné branky vyrazil hostující obránce rukou. Následnou penaltu ale Pepé Mach neproměnil. Velkou šanci měl ještě po vysunutí od Kuby Němce Ondra Doležal, ale také nemířil přesně.

Po ospalém začátku jsme se dokázali zvednout a ve druhém poločase už jsme byli lepším týmem. Škoda jen tolika neproměněných šancí, které nám zbytečně zdramatizovaly závěr. Všichni kluci si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin