Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

27.5.2018 , 16:4523. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
Prosetín/Holetín - Přelovice  3:2 (1:2)
 Góly:   Němec Jak.1      Asistence:   Novák Maty.1    
   Novák Maty.1        Vlasák T.1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 40     Rozhodčí: Mach  
Sestava-známky:
Novák O.   -  Němec Jak.       Novák Maty.       Richter       Dočekal       Mach       Karaš       Holec       Doležal O.       Vlasák T.       

Trenér: Mádr
K dalšímu zápasu jsme cestovali do Prosetína. Kluci se s velkým vedrem vypořádali hned od začátku velmi dobře, byli aktivní a dobře kombinovali. Po pěkném uvolnění postupoval sám na brankáře Maty Novák, ale zakončení se nepovedlo. Úvodní nápor přibrzdila naše zbytečná chyba, po které jsme inkasovali. Pokračovali jsme ale v dobrém výkonu a nejprve jsme vyrovnali Kubou Němcem a za chvilku překlopil vedení na naši stranu Maty Novák. Další minimálně 3 velké šance jsme nevyužili.

Začátek druhého poločasu jsme trošku polevili a spíše se bojovalo ve středu hřiště. Poté se po pravé straně uvolnil Tom Vlasák, přesnou přihrávkou našel před prázdnou brankou Kubu Němce, ale ten z 5 metrů nastřelil pouze břevno. Že nás to bude mrzet se ukázalo hned z protiútoku, kdy jsme inkasovali. Chvilku před koncem domácí strhli vedení na svoji stranu. Kluci se ještě snažili, ale už chyběly síly.

Tento zápas jsme po fotbalové stránce odehráli velmi slušně, kluci dobře kombinovali po zemi, dobře si vedli v soubojích 1 na 1 a hráli s chutí. O lepší výsledek nás připravilo mnoho nevyužitých šancí. Za snahu, nasazení a fotbalový dojem si všichni zaslouží pochvalu.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin