Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

9.6.2018 , 11:1525. kolo MŽ - Krajský přebor sk. B
Žamberk - Přelovice  0:4 (0:1)
 Góly:   Novák Maty.2      Asistence:  
   Vlasák T.1       
   Richter1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Depeš  
Sestava-známky:
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Vlasák T.       Richter       Novák O.       Dočekal       Němec M.       Karaš       Holec       Doležal O.       Zvěřina       

Trenér: Mádr
Na poslední venkovní zápas jsme cestovali společně autobusem do Žamberku, kde nás čekalo teplé počasí, krásné hřiště, příjemné prostředí a také kvalitní domácí tým, který se nachází v tabulce před námi. Začátek zápasu byl oboustranně opatrný a bez šancí. Až poté se protáhl domácí obranou Maty Novák, ale samostatný nájezd zakončil vedle branky. Zanedlouho vystihl rozehrávku Kuba Richter a podél brankáře skóroval - 0:1. Ve zbytku prvního poločasu jsme čelili domácímu tlaku a i se štěstím jsme přečkali několik závarů po rohových kopech.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s dobře zabezpečenou obranou a vyráželi jsme do rychlých brejků. Nejdříve jsme 2 velké šance nevyužili, až poté Tom Vlasák střelou z 20-ti metrů zvýšil naše vedení - 0:2. Zanedlouho pláchl všem Maty Novák, byl faulován a nařízenou penaltu s přehledem proměnil - 0:3. Za pár minut si Maty opět poradil s obráncem, byl nevybíravě faulován, ale to mu nezabránilo vstřelit gól krásnou střelou z přímého kopu - 0:4. Poté už se zápas dohrával a kluci pomohli Tomovi v brance udržet čisté konto.

Za tento zápas obrovská pochvala pro všechny hráče. V brance bezchybný Tom, obrana působila jistě, důrazně, ale také fotbalově, záloha pracovala skvěle dopředu i dozadu a v útoku s chutí hrající Maty. Takto by to mělo vypadat!!! Poslední zápas odehrajeme tuto sobotu na domácím hřišti proti Slatiňanům.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin