Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků: 50     Rozhodčí: Depeš
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Vlasák T.       Richter       Novák O.       Dočekal       Němec M.       Karaš       Holec       Doležal O.       Zvěřina

Trenér: Mádr
Na poslední venkovní zápas jsme cestovali společně autobusem do Žamberku, kde nás čekalo teplé počasí, krásné hřiště, příjemné prostředí a také kvalitní domácí tým, který se nachází v tabulce před námi. Začátek zápasu byl oboustranně opatrný a bez šancí. Až poté se protáhl domácí obranou Maty Novák, ale samostatný nájezd zakončil vedle branky. Zanedlouho vystihl rozehrávku Kuba Richter a podél brankáře skóroval - 0:1. Ve zbytku prvního poločasu jsme čelili domácímu tlaku a i se štěstím jsme přečkali několik závarů po rohových kopech.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s dobře zabezpečenou obranou a vyráželi jsme do rychlých brejků. Nejdříve jsme 2 velké šance nevyužili, až poté Tom Vlasák střelou z 20-ti metrů zvýšil naše vedení - 0:2. Zanedlouho pláchl všem Maty Novák, byl faulován a nařízenou penaltu s přehledem proměnil - 0:3. Za pár minut si Maty opět poradil s obráncem, byl nevybíravě faulován, ale to mu nezabránilo vstřelit gól krásnou střelou z přímého kopu - 0:4. Poté už se zápas dohrával a kluci pomohli Tomovi v brance udržet čisté konto.

Za tento zápas obrovská pochvala pro všechny hráče. V brance bezchybný Tom, obrana působila jistě, důrazně, ale také fotbalově, záloha pracovala skvěle dopředu i dozadu a v útoku s chutí hrající Maty. Takto by to mělo vypadat!!! Poslední zápas odehrajeme tuto sobotu na domácím hřišti proti Slatiňanům.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek