Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků: 50     Rozhodčí: Depeš
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Vlasák T.       Richter       Novák O.       Dočekal       Němec M.       Karaš       Holec       Doležal O.       Zvěřina

Trenér: Mádr
Na poslední venkovní zápas jsme cestovali společně autobusem do Žamberku, kde nás čekalo teplé počasí, krásné hřiště, příjemné prostředí a také kvalitní domácí tým, který se nachází v tabulce před námi. Začátek zápasu byl oboustranně opatrný a bez šancí. Až poté se protáhl domácí obranou Maty Novák, ale samostatný nájezd zakončil vedle branky. Zanedlouho vystihl rozehrávku Kuba Richter a podél brankáře skóroval - 0:1. Ve zbytku prvního poločasu jsme čelili domácímu tlaku a i se štěstím jsme přečkali několik závarů po rohových kopech.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s dobře zabezpečenou obranou a vyráželi jsme do rychlých brejků. Nejdříve jsme 2 velké šance nevyužili, až poté Tom Vlasák střelou z 20-ti metrů zvýšil naše vedení - 0:2. Zanedlouho pláchl všem Maty Novák, byl faulován a nařízenou penaltu s přehledem proměnil - 0:3. Za pár minut si Maty opět poradil s obráncem, byl nevybíravě faulován, ale to mu nezabránilo vstřelit gól krásnou střelou z přímého kopu - 0:4. Poté už se zápas dohrával a kluci pomohli Tomovi v brance udržet čisté konto.

Za tento zápas obrovská pochvala pro všechny hráče. V brance bezchybný Tom, obrana působila jistě, důrazně, ale také fotbalově, záloha pracovala skvěle dopředu i dozadu a v útoku s chutí hrající Maty. Takto by to mělo vypadat!!! Poslední zápas odehrajeme tuto sobotu na domácím hřišti proti Slatiňanům.