Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

1.4.2018 , 15:3015. kolo Okresní přebor
Přelovice - Sezemice  2:4 (1:0)
 Góly:   Khun1   (44´)   Asistence:   Blažek B.1   (44´)
   Dušek1   (64´)     Šprinc R.1   (64´)
      Šimák R.1   (64´)
ŽK: 2:2 (Khun, Hajn)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 50´, 60´, 63´, 90´ )
Diváků: 100     Rozhodčí: Rokyta  5  Asist.rozh.: Lambev  8,   Školout  8
Trenér: Biben
Naši fotbalisté nezvládli souboj o "6 bodů" a pomohli tak namočeným Sezemicím ven z vody. Druhou domácí prohru vidělo přes sto diváků!

Potápějící soupeř přijel velmi namotivován, v řadě osobních soubojů až přemotivován. To dělalo výrazný problém nejen většině našich hráčů a mladším obzvlášť, ale i benevolentnějšímu rozhodčímu Rokytovi. Soupeř v první čtvrthodince odstřeloval naši branku ze střední vzdálenosti. My jsme zahrozili v 15. minutě, kdy Šprincův centr dorážel Kloboučník mimo. Na druhé straně se do střely soupeře obětavě položil navrátilec Čapek. Ve 20. minutě parádní střelu Blažka stěží vyrazil hostujíc gólman na roh. Po jeho zahrání Novotným hlavičkoval Hajn, ale jen do rukou gólmana. Již tak velké jiskření na hřišti (ale i v obou táborech na lavičkách) se ještě zvýšilo a odnesl to náš brankář Šmarda. Ten po půlhodině hry, za pomocí tyče, vyrazil standardku Brychty, ale vzápětí byl faulován a s otřesem mozku odvezen na ošetření. Do branky naskočil druhý navrátilec Rejduga a hned ve 36. minutě musel ukázat svoji jistotu po střele zblízka. O pět minut na to vytáhl špičkový zákrok po bombě Blažka, kterou na 2x zkrotil ve své náruči. V poslední minutě poločasu zahrával Blažek nebezpečnou standardku a třetí navrátilec v naší sestavě Khun se hned zapsal gólově 1:0.

Začátek druhého poločasu jsme však vůbec nechytli. V 51. minutě se vyražený míč vrátil zpět do našeho vápna a nikým nekrytý Knaute podél Rejdugy srovnal na 1:1. Trestuhodný okamžik nastal po hodině hry, kdy ani jeden z našich hráčů nedokázal přerušit velké sólo Fouse. Ten z hloubi vlastní půle přešel přes všechny naše hráče a překlopil skóre na stranu soupeře 1:2. Stejný hráč dokonal náš zmar o 3 minuty později, kdy opět nehlídaný doklepl Rejdugou vyraženou střelu na 1:3. Jiskřičku naděje vykřesal Dušek po krásném pasu R. Šimaka a neméně pěkném centru Šprince a snížil tak na 2:3. Pak se hrálo již vabank a útok střídal útok. Herně lepší i šťastnější soupeř v nastaveném čase ještě své vítězství Knautem zvýraznil 2:4.

Ani druhé domácí vystoupení potřebné body nepřineslo. Obrovská škoda bylo odstoupení Khuna, který jako jeden z mála dokázal svým nasazením nejen eliminovat veškeré akce soupeře, ale prosadit se i v koncovce. Je jasné, že s přibývajícími klíčovými zápasy a stoupající nervozitou (namočených je 9 mančaftů) nutně potřebujeme, aby jeho přístup zkopírovali i ostatní hráči. Bez bojovnosti na hranici možností to asi nepůjde... Ve třetím, po sobě jdoucím domácím zápase, přivítáme rivala největšího, vedoucí celek Libišan. Zápas se hraje již v sobotu od 15:30 hodin.