Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:00
pátek - 17:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

15.4.2018 , 16:0017. kolo Okresní přebor
Ostřešany - Přelovice  1:0 (1:0)
ŽK: 0:1 (Šprync A.)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 9´ )
Diváků: 110     Rozhodčí: Pavlas    Asist.rozh.: Hruška  ,   Metelka  
Sestava-známky:
Trenér: Biben
Po třech domácích jarních zápasech nás čekal na svém hřišti opět soupeř z popředí tabulky.

Úvod zápasu patřil nám, aktivní hrou jsme měli téměř 20 min. míč většinou v naší moci a hrálo se většinou na půli soupeře. Prví střelecký pokus měl Šprync, domácí gólman se překvapit nenechal. Slibný začátek nám v 9. min. pokazil dlouhý pas z obrany na rozběhlého útočníka domácích, který křížnou střelou a s pomocí tyče se štěstím vstřelil vedoucí gól. Branka nás trochu zchladila, ale ne na dlouho. V 15. min. přihrál Kloboučník na značce pokutového kopu zcela osamocenému L. Staňkovi, ten překvapen nabídnutou šancí na vyrovnání na chvíli zaváhal a včas vyběhnuvšího gólmana domácích už nestačil nepřekonat. Ve 22. min. se obranou probojoval Kloboučník až k brankové čáře, zpětnou přihrávku však poslal jen do náruče gólmana. Ve 34. domácí zopakovali akci z 9. min., ale po pasu z obrany jsme tentokrát měli štěstí, protože rychlý protiútok nezakončili. V samém závěru první půle měl ještě nadějnou příležitost Šprync po pasu od Čapka, ale po zpracování míče zády k brance a z následné otočky mířil mimo.

V úvodu druhého poločasu měli více ze hry domácí. V 55. min. se zapotil Šmarda, když zlikvidoval nebezpečný pokus domácích. Z následného rohu hlavičkovali domácí nad. V této fázi jsme se do zakončení moc nedostávali, ale to platilo i o soupeři. Další nebezpečné tvrdé střele musel Šmarda čelit až v 73. min. V závěru zápasu byla vidět zvýšená aktivita našeho celku. Za pozornost stojí Duškův pokus ze 79. min. z poza šestnáctky, ten ale skončil vedle. Stejný osud potkal i jeho druhý pokus o dvě min. déle. Nadějně vypadal v 87. min. průnik Šprynce mezi dvěma obránci, ale v přeplněném pokutovém území jeho přihrávka nenašla nikoho z našich hráčů. Z dálky se pokusil ohrozit branku O. Šimák, ale střela skončila opět vedle. Úspěšný nebyl ani Řehák se svým pokusem za hranicí šestnáctky. Změnu skóre mohla přinést poslední min., pozorný Šmarda byl však na místě a nebezpečnou střelu domácích zneškodnil.

Herní projev našeho týmu doznal oproti minulým zápasům vzestup, na body to ale opět nestačilo. Problémem stále zůstává zakončení. Šanci získat první jarní body budeme mít v dalším kole opět doma v neděli proti Chvojenci.

 

 

fotky ze zápasu Fotografie ze zápasu Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin