Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

29.4.2018 , 16:3019. kolo Okresní přebor
Přelovice - Dříteč  1:2 (0:1)
 Góly:   Vohralík P.1   (59´)   Asistence:   Řehák1
ŽK: 1:2 (Šmarda D.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 3´ , 57´)
Diváků: 110     Rozhodčí: Klusák    Asist.rozh.: Rambousek J.  ,   Metelka
Staněk T. Hladík L.
  65´Staněk L.

Blažek B. Novotný Řehák Dušek
46´Vohralík P.

Šprinc R. Hajn Khun Šimák R.
  46´Šmarda D.

Rejduga A.
Trenér: Biben
Další pro nás důležitý zápas nám nevyšel. Už ve 3. min. jsme inkasovali náhodný gól, když soupeřův nepovedený centr přeletěl Rejdugu a od tyče se odrazil do sítě. Podobný gól, ale z druhé strany, jsme dostali od Libišan. Obdržený gól nás nijak nepoznamenal, v dalším průběhu jsme byli aktivnější a měli více ze hry. Přicházely i šance, ale slabinou bylo jejich proměňování. Tutovku neproměnil Hladík, když vysoký míč sám před gólmanem pořádně netrefil a gólman jeho střelu reflexivně vyrazil. Další příležitost měl Khun, když jeho parádní hlavička po rohovém kopu mířila pouze do míst, kde stál hostující brankář. Z dobré pozice po dalším rohu hlavičkoval Hajn, ale ten mířil vysoko nad. Ze standardních kopů měli příležitosti také hosté, ale naštěstí mířili vedle. Největší šanci na vyrovnávací gól měl krátce před poločasem po Hladíkově přihrávce Dušek, ale míč poslal vedle.

Druhý poločas jsme opět začali aktivně ve snaze brzo vyrovnat. Tvrdou střelou se uvedl Šmarda, míč však rozvlnil pouze boční síť. Opět nás ale zaskočili hosté, po rychlém brejku nám v 57. min. vstřelili druhý gól. V 59. min. se konečně podařilo skórovat také nám. Po přihrávce od Řeháka volný Vohralík obstřelil brankáře hostů a snížil na 1:2. V 62. min. měl na noze vyrovnání Řehák, ale po zpětné přihrávce od Vohralíka mířil ve skluzu vedle. Velkou gólovou šanci měl v 75. min. Vohralík, z deseti metrů ale trefil pouze brankáře stojícího uprostřed brány. Hosté jinak pozorně bránili a využívali každou příležitost k protiútokům. Do závěrečného hvizdu už ale žádný gól nepadl.

Stále tak čekáme na první jarní bodový zisk. V dalším kole hrajeme na hřišti posledního celku. V Opatovicích se hraje v neděli od 17 hodin.