Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

19.5.2018 , 17:0022. kolo Okresní přebor
Újezd - Přelovice  3:2 (1:0)
 Góly:   Bidlo1   (55´)   Asistence:   Šimák R.1   (85´)
   Pracz1   (85´)
ŽK: 2:2 (Hajn, Blažek B.)   ČK: 0:0    (Branky hostů: 22´, 68´ , 89´ )
Diváků: 50     Rozhodčí: Pavlas  1  Asist.rozh.: Ortikov  7,   Zahradník  7
Staněk T. Bidlo
61´Malý Mich.  61´Hladík L.

Šprinc R. Novotný Řehák Staněk L.
   73´Šimák O.

Blažek B.  Hajn  Khun Šimák R.
81´Pracz

Šmarda D.
Trenér: Biben
Přestože naši hráči byli v derby v Újezdě lepším týmem, nakonec nezachránili ani bod. Nepříliš zodpovědný výkon v závěru zápasu, podpořený nepřesným rozhodčím Pavlasem, výrazně zkomplikoval boj o záchranu OP.

První půlka se převážně odehrávala na polovině soupeře, ale gól padl na naší straně. Ve 22. minutě rozhodčí Pavlas rozhodl po kontaktu hráčů v našem pokutovém území o penaltě. Tu bez velkých problému Dvořáček proměnil a stanovil poločasový rezultát na 1:0 pro domácí.

Jestliže první půlka byla o naší mírné herní převaze, tak druhá už byla o převaze výrazné. Z ní se taky zrodil vyrovnávací gól, kdy nejlepší plejer na hřišti Bidlo, utekl celé obraně a krásným lobem nad gólmanem Hývlem srovnal na 1:1. V tuto chvíli jsme ovládali dění na hřišti. Do vedení nás však nepustil rozhodčí Pavlas, když neposoudil penaltový zákrok na Řeháka jako faul a také gólman Hývl, který několikrát podržel svůj tým výjimečnými zákroky. V největším náporu jsem pak obdrželi laciný gól z lehké střely Petříčkem 2:1. Když v 85. minutě srovnal střídající Pracz na 2:2, pustili jsme se do chaotického útočení, které schladil studenou sprchou v samotném závěru J. Rozsévač 3:2.

Výsledek sice neodpovídal dění na hřišti, ale z velké části za to můžou sami naši hráči. Laciná prohra způsobí velké problémy pro závěrečné zápasy a může hodně mrzet. Příště doma Moravany v neděli v 17:00 hodin.