Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

27.5.2018 , 17:0023. kolo Okresní přebor
Přelovice - Moravany B  5:2 (1:2)
 Góly:   Novotný2   (28´,66´)   Asistence:   Doležal P.1   (28´)
   Doležal P.1   (67´)     Řehák2   (70´,87´)
   Staněk T.1   (70´)     Blažek B.1   (67´)
   Šprinc R.1   (87´)
ŽK: 1:2 (Čapek)   ČK: 0:0    (B ranky soupoeře: 12´, 43´ )
Diváků: 110     Rozhodčí: Čad  7  Asist.rozh.: Rokyta  5,   Lambev  7
Trenér: Biben
Málo vídaný obrat předvedli naši hráči s kvalitním soupeřem z Moravan. Udělali tak nezbytný krůček ke své záchraně v OP. Na pohledný zápas se přišlo podívat 120 diváků!

Zápas pro nás nezačal šťastně. Hned první akce soupeře ze 12. minuty skončila v naší síti 0:1. Naši odpověděli pěknou akcí z 20. minuty, ale střelu Novotného reflexivně vytáhl "áčkový" gólman Branda. Ve 28. minutě předvedlo trio zkušených - Bidlo, Doležal a Novotný parádní akci a posledně jmenovaný srovnal bonbónkem do vinglu na 1:1. Po půl hodině hry mohl strhnout vedení na naši stranu Řehák, ale ze dvou metrů přestřelil. V závěru poločasu jsme při rohu soupeře nepohlídali náběh a nejmenší muž na hřišti Hermann opět poslal hosty do brejku.

Ještě s větším úsilím jsme se pustili do soupeře po přestávce. Hned v úvodu předložil Doležal pas Řehákovi, ale ten zakončoval nad. Se stejným úspěchem dopadla standardka Šimáka, na kterou Čapek nedosáhl. Ale po hodině hry se vše začalo obracet. V 65. minutě byl v úniku faulován T. Staněk a filigránským přímákem si odepisovaný Novotný připsal svůj druhý zářez 2:2. V 67. neudržel Branda míč po výborně zahrané standardce Blažkem a legendami opředená posila Doležal strhl vedení na naší stranu 3:2. A když v 70. minutě přidal na 4:2 T. Staněk, po krásném sólu Řeháka, začal každý věřit v dokonalý obrat. Ten naši borci dovršili v 87. minutě pátým gólem, po nejhezčí akci zápasu. Do ní se postupně zapojili Šprinc, Blažek, Vrzal, Řehák a opět Šprinc, který gólem na 5:2 korunoval svůj výborný výkon.

Vítězství nalilo do žil našich fotbalistů novou krev a do fanoušků naději. Kolektivní výkon pak všechny přesvědčil, že naše místo je v OP. Příště důležitý mač v Přelouči.