Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

3.6.2018 , 17:0024. kolo Okresní přebor
Přelouč B - Přelovice  0:1 (0:0)
 Góly:   Čapek1   (86´)   Asistence:
ŽK: 3:2 (Blažek B., Doležal P.)   ČK: 0:0
Diváků: 120     Rozhodčí: Bednář  8  Asist.rozh.: Kopecký  8,   Kutřín  8
Staněk T. Doležal P.
  73´Blažek B.

Vohralík P. Novotný Řehák Staněk L.
 89´Dušek

Šprinc R. Čapek Khun Šimák R.
  46´Vrzal

Rejduga A.
Trenér: Biben
Za výrazné podpory přelovických fanoušků udělali naši fotbalisté další veledůležitý krok k záchraně OP. Se stejně "namočeným" rivalem z Přelouče zvítězili na jeho půdě.

Hodně posílená rezerva Přelouče, v čele s kapitánem Ulrichem a gólmanem Šutovcem, čelila v úvodu našemu útočnému snažení. Právě druhý jmenovaný sebral v 6. minutě balon z nohy Čapkovi a o minutu nato zlikvidoval i střelecký pozdrav Novotného. Ve 12. minutě si udělal Doležal plakát z Chaloupského, ale svoji akci nedotáhl. Stejně dopadla i další jeho akce s navrátilcem Vohralíkem. Na druhé straně prolítl naší půlkou Chaloupský jako nůž máslem a Rejduga se musel u tyče hodně snažit. Za zmínku stála ještě rádoby umístěná střela T. Staňka, ale ta skončila značně mimo.

Druhý poločas začal lépe soupeř. Po hodině hry utekl střídající Miláček, ale naštěstí zakončil vysoko nad. V 68. zkoušel překvapit střelou srdnatě bojující Řehák, ale jeho pokus neuspěl. Když už to vypadalo na smírné loučení, tak se v 86. minutě, po našem rohovém kopu, dostal k odraženému míči Čapek a levačkou propálil vše, co mu stálo v cestě 0:1. Gólem spustil nejen velkou radost našeho týmu, ale také lavinu padajících kamenů ze srdcí našich fanoušků...

Zápas to nebyl příliš pohledný, s málo šancemi a zcela v něm převládla taktika založená na potřebných bodech. Trenérovi se podařilo mobilizovat všechny fotbalové rezervy, které má náš klub k dispozici a vrátit týmu i fanouškům velkou naději. V neděli budeme doma čelit další velké výzvě v podobě rivala z Křičeně. Zápas začíná v 17:00 hodin.