Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

8.4.2018 , 15:3016. kolo IV.třída - Přeloučsko
Staré Ždánice - Přelovice B  0:4 (0:1)
 Góly:   Hladík L.1   (16´)   Asistence:   Hladík L.2   (71´,75´)
   Šprojcar1   (71´)     Šprojcar2   (16´,75´)
   Kloboučník1   (75´)     Kloboučník1   (71´)
   Šprync A.1   (89´pen.)     Malý Mich.1   (89´)
ŽK: 0:1 (Vrzal)   ČK: 0:0
Diváků: 70     Rozhodčí: Rázek
Trenér: Hladík L.
V prvním jarním zápase venku šel náš tým do vedení v 16. min., když po přihrávce Šprojcara otevřel skóre L. Hladík. Za pár minut nato přihrával do gólové šance Bidlo, ale L. Hladík tentokrát mířil špatně. Ve 30. min. se do brankové pozice dostal Šprync, ale jeho střelu brankář domácích kryl. Kromě těchto situací se v první půli se moc pohledný fotbal nehrál. Hrálo se oboustranně často vzduchem s mnoha nakopávanými míči. Do šatny jsme tak šli s hubeným náskokem.

Ve druhé půli se hra přece jen trochu zlepšila, více jsme využívali záložní řadu, ale na šance a góly jsme čekali až na poslední čtvrtinu zápasu. Ještě za stavu 1:0 jsme však prožili horkou chvilku, kdy se do samostatného úniku dostali domácí, ale míč naštěstí skončil pouze na tyči. V 71. min. po souhře Kloboučníka a L. Hladíka zvýšil na 2:0 obloučkem na vzdálenější tyč Šprojcar. V 75. min. zakončil akci stejné trojice s přehledem Kloboučník střelou po zemi podél vybíhajícího brankáře. Od této chvíle jsme už měli viditelně navrch. Přesto musel zasahovat Šmarda, střelu z poza vápna mířící pod břevno vytáhl na roh. Brankový účet uzavřel Šrpync s penalty po faulu na Malého a tím naplnil čtyřgólovou normu jarních zápasů B-týmu.