Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

6.5.2018 , 17:0020. kolo IV.třída - Přeloučsko
Zdechovice - Přelovice B  0:3 (0:0)
 Góly:   Jelínek M.1   (51´)   Asistence:   Hladík L.1   (88´)
   Hladík L.1   (77´)     Tichý J.1   (77´)
   Šprojcar1   (88´)     Starý1   (51´)
      Moravec1   (88´)
ŽK: 0:1 (Tichý J.)   ČK: 0:0
Diváků: 55     Rozhodčí: Rokyta
Kučera J. Hladík L.
46´Tichý J.

Víšek O. Šprojcar Bidlo Starý
46´Jelínek M.   80´Moravec

Mádr D. Pracz Danielka
74´Sejpal

Uhlíř

Rejduga A.
Trenér: Hladík L.
Zápas s posledním týmem tabulky nebyl v první půli vůbec jednoduchý. Domácí se soustředili hlavně na obranu a protiútoky. Z nich pramenily také jejich šance, zakončení bylo naštěstí pro nás velice špatné. My jsme měli sice více ze hry, ale bohužel ani naše zakončení nebylo efektivní. Třikrát se dostal do dobré pozice L. Hladík, velkou příležitost otevřít skóre měl Starý při závaru před brankou, jeho dorážka však šla těsně mimo.
Druhý poločas už byl z naší strany o něčem jiném. Pomohl k tomu gól z 51. min., kdy Starý zasprintoval za dlouhou přihrávkou až téměř k rohovému praporku, odtud vyslal přesný centr na zadní tyč a nabíhající Jelínek hlavou poslal míč do sítě - 0:1. Tento gól soupeře dokonale zmrazil a zápas jsme měli až do konce pod kontrolou. V 77. min. se protáhl po levé straně Tichý, jeho křížnou střelu gólman pouze srazil k L. Hladíkovi a pro něho již bylo lehké skórovat do odkryté části branky. Mnoho dalších našich akcí jsme nedotáhli do úspěšného konce, často je stačili zastavit domácí obránci nebo gólman. Těsně před koncem se nám podařilo přidat ještě jeden gól. Z levé strany odcentroval Moravec, L. Hladík rybičkou hlavičkoval do tyče a Šprojcar zvýšil na konečných 0:3.

Po nepříliš vydařené první půli se náš B-tým přece jen prosadil a udržel jarní neporazitelnost. Zároveň se dostal na první místo v tabulce, druhý Tetov má však zápas k dobru. V dalším kole hostíme v sobotu doma tým Dolan.