Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

20.4.2018 , 16:3010. kolo U9 - Okresní přebor Přeloučsko
Újezd - Přelovice  11:0 (5:0)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Středa M.   -  Glinský       Hercík       Petr J.       Petr M.       Špaček M.       Šafařík       

Trenér: Karaš
Desáté kolo okresního přeboru jsme zahájili na hřišti soupeře z Újezdu, hrálo se 3x14minut, systémem 4+1.
Ačkoliv výsledek vypadá hrozivě, kluci nehráli tak špatně, soupeř byl lepší a v závěru zápasu nám hlavně chyběli fyzické síly, které nám ubíralo také velice hezké slunečné počasí.

Hned na začátku zápasu jsme po naší chybě v rozehrávce od brány inkasovali první gól. Až do konce první třetiny zápasu jsme hráli vyrovnaně, soupeř i my jsme si vypracovali několik šancí na gól, ale bohužel ke konci jsme inkasovali druhý gól. Druhou třetinu jsme neodehráli také špatně, vypracovali jsme si několik gólových šancí, rychlých protiútoků, ale přesnost střelby byla mizerná. Do třetí třetiny jsme nastoupily již unavení, čehož soupeř využil a zápas rozhodl ve svůj prospěch.
Pochvalu si zaslouží Martin, Vojta, Michal a Honza za bojovnost, za vytváření rychlých protiútoků, střelbu, vedení míče a souboje. Vašek a Míra G. za to, že ačkoliv přijeli ze školy v přírodě v den zápasu, tak odehráli celý zápas, za obranné zákroky. A největší pochvalu zaslouží náš brankář Míra S., překazil mnoho dalších gólových šancí soupeře. V zápase se nám také podařilo několik hezkých přihrávek a pár kombinací, rozehrávka na rychlý protiútok.
Negativem byla naše malá agresivita pro získání míče, netýmové pojetí hry, nulové využití gólových šancí, rychlost a zejména po ztrátě míče žádný pohyb. Soupeř nás překvapil aktivním napadáním při naší rozehrávce po celou dobu zápasu.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin