Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

26.4.2018 , 17:0011. kolo U9 - Okresní přebor Přeloučsko
Přelovice - Chvaletice  8:4 (2:3)
 Góly:   Němec M.7      Asistence:   Špaček M.1    
   Špaček M.1        Hercík1    
      Petr J.1    
      Středa M.1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Středa M.   -  Němec M.       Špaček M.       Glinský       Hercík       Petr J.       Petr M.       Pulkrábek       Šafařík       

Trenér: Karaš
Hned na začátku zápasu jsme vstřelili první gól, pak se hra vyrovnala a soupeř se do nás zakousl. Velice dobře nás napadal, kombinoval a vytvářel si gólové šance, které proměnil a po první třetině zaslouženě vedl. Druhá třetina z naší strany nezačala dobře, byli jsme málo aktivní a soupeř byl pomalu ve všem lepší. Vytvořili jsme si několik gólových šancí, pokoušeli jsme se o rychlé protiútoky, ale přesnost ve střelbě a agresivita soupeře o získání míče nás stále omezovala a vytvářeli jsme chyby, za které nás soupeř potrestal. V poslední třetině se nám podařilo soupeře přehrát, díky zarputilosti a odvahy Matouše N., kluci zlepšili bránění a začali hrát aktivněji, rychleji napadali při rozehrávce soupeře, vytvářeli tlak a zápas jsme vyhráli.
Pochvalu si zaslouží zejména Matouš N., který bojoval jako lev a svojí individuálností rozhodl zápas v náš prospěch za podpory ostatních spoluhráčů. Byla vidět hezká kombinace mezi Matoušem a Michaelem před soupeřovou brankou, škoda že nepadl gól. Míra S. hezky rozehrál od naší branky na Matouše N. a padl gól. Vašek Hercík měl ke konci zápasu výborné obranné zákroky, Honza P. a Vojta Š. se dostali do několika rychlých protiútoků, Vojta Š. předvedl několik hezkých přihrávek a vedení míče s kličkou, při ztrátě míče se vracel do obrany, Martin Š. proměnil svoji šanci a vstřelil gól., Míra G. bojoval a vypracoval si šanci vstřelit gól, Ivo P. se rozehrával po delší pauze. Pochvala všem také za vypracování střeleckých příležitostí a množství střel a za snahu změnit průběh nepříznivého stavu zápasu.
Tento zápas nám také ukázal naše slabiny, přechod útok-obrana po ztrátě míče, souboje 1vs1, přesnost střelby, rychlost, zbrklost a nerozehranost některých hráčů.
Na konec musím pochválit soupeře, předvedl velice dobrý výkon s hráči, kteří byli mladší, i o hlavu menší, a přesto nás potrápili, soupeř předvedl několik hezkých kombinací, protiútoků a bojovnost.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin