Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

9.10.2005 , 16:0010. kolo III. třída - Přeloučsko
Selmice - Přelovice  5:2 (3:0)
 Góly:   Kalous2      Asistence:   Balada M.1    
      Hladík L.1    
ŽK: 0:1 (Tesák)   ČK: 0:0
Diváků: 40     Rozhodčí: Strnad D.  8
Sestava-známky:
Trenér: Koch
Naši hráči přijeli do Selmic pouze s jedenácti muži! Už tato skutečnost předznamenala nepříliš dobrou náladu před zápasem. V něm samotném to bohužel nebylo o mnoho lepší.

Začátek zápasu byl však vyrovnaný. Obě mužstva začala dost opatrně a mnoho gólových okamžiků diváci neviděli. Naši kromě promarněné šance Tesáka, hlavičky Kalouse a nepodařeného zakončení Balady, nic pořádného nepředvedli. Selmičtí byli aktivnější, důraznější a hlavně efektivnější. Nutno přiznat, že jim k tomu naši obránci hodně pomáhali. Oba první góly padly po opakovaných střelách selmických útočníků a to si naši za rámeček dát nemohou. Do kabin se odcházelo bohužel s ještě nepříznivějším skórem, v poslední minutě jsme inkasovali totiž po třetí.

Druhý poločas však vypadal úplně jinak! Naši posílili útočnou vozbu na tři a naopak na stejné číslo zredukovali obranu. Naplno začala hrát záložní řada a začínali se dít věci. Lehce jsme se dostávali do útočných prostor a konečně góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Oba dva zařídil "ex" brankář Kalous. Nejdříve levačkou dorazil prudký pas a po té hlavičkou od tyče nedal gólmanovi šanci. V tuto chvíli se selmičtí začali strachovat o vítězství. V hlavní roli byl opět Kalous, tentokrát bohužel v neefektivní. Nejdříve promarnil předložit gólovku Hladíkovi a po té nedokázal levačkou zasunout odražený balon do prázdné branky. V závěru se našim hra na absolutní riziko nevyplatila a dvakrát inkasovali po individuálním průniku útočníka hostí.

Nevyrovnaný přístup k oběma poločasům, nedisciplinovanost nepřítomných hráčů a v závěru i nedostatek sil (alespoň redukované obrany) nás stálo lepší výsledek. Selmice rozhodně byly soupeřem k poražení. Povinný reparát mohou složit naši hráči na domácím hřišti v neděli v 15:30 s Rohoznicí. [MK]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin