Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Trenér: Koch
Naši hráči přijeli do Selmic pouze s jedenácti muži! Už tato skutečnost předznamenala nepříliš dobrou náladu před zápasem. V něm samotném to bohužel nebylo o mnoho lepší.

Začátek zápasu byl však vyrovnaný. Obě mužstva začala dost opatrně a mnoho gólových okamžiků diváci neviděli. Naši kromě promarněné šance Tesáka, hlavičky Kalouse a nepodařeného zakončení Balady, nic pořádného nepředvedli. Selmičtí byli aktivnější, důraznější a hlavně efektivnější. Nutno přiznat, že jim k tomu naši obránci hodně pomáhali. Oba první góly padly po opakovaných střelách selmických útočníků a to si naši za rámeček dát nemohou. Do kabin se odcházelo bohužel s ještě nepříznivějším skórem, v poslední minutě jsme inkasovali totiž po třetí.

Druhý poločas však vypadal úplně jinak! Naši posílili útočnou vozbu na tři a naopak na stejné číslo zredukovali obranu. Naplno začala hrát záložní řada a začínali se dít věci. Lehce jsme se dostávali do útočných prostor a konečně góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Oba dva zařídil "ex" brankář Kalous. Nejdříve levačkou dorazil prudký pas a po té hlavičkou od tyče nedal gólmanovi šanci. V tuto chvíli se selmičtí začali strachovat o vítězství. V hlavní roli byl opět Kalous, tentokrát bohužel v neefektivní. Nejdříve promarnil předložit gólovku Hladíkovi a po té nedokázal levačkou zasunout odražený balon do prázdné branky. V závěru se našim hra na absolutní riziko nevyplatila a dvakrát inkasovali po individuálním průniku útočníka hostí.

Nevyrovnaný přístup k oběma poločasům, nedisciplinovanost nepřítomných hráčů a v závěru i nedostatek sil (alespoň redukované obrany) nás stálo lepší výsledek. Selmice rozhodně byly soupeřem k poražení. Povinný reparát mohou složit naši hráči na domácím hřišti v neděli v 15:30 s Rohoznicí. [MK]