Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

1.5.2018 , 17:0012. kolo U9 - Okresní přebor Přeloučsko
Rybitví - Přelovice  5:7 (2:3)
 Góly:   Špaček M.5      Asistence:   Šafařík2    
   Glinský1        Středa M.1    
   Petr J.1        Hercík2    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Středa M.   -  Špaček M.       Glinský       Petr J.       Šafařík       Rozínek       Pulkrábek       Petr M.       Hercík       Culka       

Trenér: Karaš
Do začátku zápasu jsme nastoupili dobře, získali jsme rychle vedení a soupeře jsme přehrávali. Vyhrávali jsme osobní souboje, získávali míče a vytvářeli si postupné útoky se střelbou a první třetinu jsme vyhráli. V druhé třetině nás ale soupeř(ky) zaskočili svojí dravostí, předvedli několik rychlých protiútoků a hru vyrovnali. Naši kluci nehráli špatně, vypracovali si spoustu gólových příležitostí, přihrávali si, stříleli, ale soupeř(ky) nás přehrávali a zaslouženě druhou třetinu vyhráli. Vše rozhodla třetí třetina, kdy Martin Š. proměnil svoje šance a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Pochvalme soupeř(ky) za předvedenou hru a bojovnost, protože nebyli pro nás snadným soupeřem.

Pozitivem pro tento zápas z naší strany bylo hlavně vytváření si střeleckých příležitostí, přihrávky, bojovnost v osobních soubojích. Pochvalme zejména střelce gólů, Míru S. za jeho brankářské zákroky a rozehrávku na gól, Vaška H. za urputnost a získávání míčů při soubojích 1vs1 a následnou rozehrávku, Vojtu Š, Míru G., Martina Š., Honzu P., Michaela P. za bojovnost a střelbu, přihrávky a osobní souboje. Tadeáše C. za obranu a přihrávku, Iva P. za obranu a souboje, Kubu R. za statečnost, bojovnost, ačkoliv nastoupil po nemoci.
Negativem byla rozehrávka na soupeře, penalta za malou domů, v některých případech nedostatečná aktivita při souboji 1vs1, přechod z útoku do obrany při ztrátě míče, přesnost při střelbě a s tím související proměňování jasných gólových šancí.


 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin