Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

10.5.2018 , 17:0013. kolo U9 - Okresní přebor Přeloučsko
Přelovice - Živanice  7:3 (4:2)
 Góly:   Němec M.3      Asistence:   Němec M.1    
   Špaček M.2       
   Hercík2       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Středa M.   -  Němec M.       Špaček M.       Hercík       Šafařík       Rozínek       Pulkrábek       Petr M.       Petr J.       Glinský       Culka       

Trenér: Karaš
Třinácté přeložené kolo jsme odehráli na domácím hřišti v Přelovicích za hlasité podpory diváků.

Začátek zápasu se nám nepovedl, udělali jsme v obraně hrubou chybu v souboji 1vs1 a soupeř nás potrestal gólem. Naštěstí do konce první třetiny jsme vstřelili dva góly díky Matoušovi N., ačkoliv soupeř s námi hrál vyrovnanou hru a v některých chvílích nás přehrával. V druhé třetině jsme se soupeřem srovnali krok, začali jsme si přihrávat, střílet, více bojovat o míč, prosazovat se v soubojích. Bohužel, opět soupeř nám vstřelil dva góly po našich hrubkách v obranné činnosti před naší brankou. Naštěstí ke konci této třetiny Martin Š. po svém typickém způsobu tahu na branku a Vašek H. hezkou střelou z dálky vstřelili gól, v poslední minutě vstřelil gól po hezké individuální akci Matouš N. Závěrečnou třetinu jsme již odehráli v klidu, vstřelili jsme dva góly a zápas vyhráli.

Pochvalme hráče za několik hezkých přihrávek a rozehrávek, mnoho vypracovaných střeleckých příležitostí ( Vojta Š., Honza P., Martin Š., Honza P.), zejména kombinace Matouše N. a Martina Š. byla perfektní (třetí gól). Za střelbu z dálky Vaška H. (dva góly), Vojtu Š. za aktivitu, střelbu, Kubu R. za bojovnost, Honzu P. za kličky, střelbu, Míru S. za zákroky v brance a některé rozehrávky, ostatní za bojovnost a nasazení.
Pro příští zápasy musíme uklidnit rozehrávku od branky, zlepšit pohyb po hřišti, osobní souboje, obrannou činnost, zpřesnit střelbu a zejména nastoupit do začátku zápasu lépe koncentrovaní.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin