Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

19.5.2018 , 14:0014. kolo U9 - Okresní přebor Přeloučsko
Semín - Přelovice  3:8 (2:5)
 Góly:   Němec M.5      Asistence:   Hercík1    
   Špaček M.2        Šafařík1    
   Hercík1        Středa M.1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Středa M.   -  Němec M.       Špaček M.       Hercík       Šafařík       Rozínek       Petr M.       Petr J.       Glinský       Culka       

Trenér: Karaš
Začátek zápasu se nám povedl a ihned v první minutě Martin Š. vstřelil branku po přihrávce od Vojty Š., ale vzápětí po naší hrubce v obraně soupeř srovnal. V dalším průběhu se rychle hra vyrovnala, bylo vidět spoustu osobních soubojů o míč a první třetinu jsme vyhráli o gól. V druhé třetině jsme se trochu zlepšili, soupeř opět velice urputně bojoval a rychle herně hru vyrovnal, avšak po hezkých individuálních akcích Vaška H. a Matouše N. jsme vstřelili důležité góly. Do třetí třetiny jsme nastoupili již s klidem, podařila se nám i hezká kombinace s naším brankářem a díky gólům Matouše N. jsme zápas rozhodli.

Pozitivem bylo vypracování si střeleckých pozic a množství střel. Velkou pochvalu za bojovnost zaslouží Matouš N., který dopoledne odehrál zápas za mladší žáky a přesto tento zápas odmakal. Pochvalme Tadeáše C. za obrannou hru a nechtěnou hlavičku (soupeř při odkopu míče trefil jeho hlavu), ale oklepal se a zápas dokončil, Michaela P. za dvě gólové střely, bohužel mimo branku, Martina Š. za góly, Honzu P., Míru G. za bojovnost, Jakuba R. za hezký průnik s míčem k brance soupeře, Vaška H. za vstřelenou branku po hezkém průniku a v závěru zápasu za obrannou hru. Míru S. za hezkou přihrávku na gól a práci v brankovišti.

Negativem zápasu bylo velké množství neúmyslných faulů při souboji o míč, nedostatečná podpora některých hráčů při ztrátě míče, týmovém bránění a méně přihrávkových kombinací.

Pochvalme soupeře za předvedenou hru, nevzdával se a nebyl tak lehkým soupeřem pro nás.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin