Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

19.8.2018 , 17:002. kolo III. třída
Přelovice - Roveň  2:0 (1:0)
 Góly:   Ginter1   (07´)   Asistence:   Staněk T.1   (66´)
   Khun1   (66´)     Hladík L.1   (07´)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 80     Rozhodčí: Svatoň  9  Asist.rozh.: Paclík
Staněk T. Ginter
90´Blažek B.

Šprync A. Khun Dušek Hladík L.
   87´Pracz

Šprinc R. Šimák R. Čapek Staněk L.
 83´Kučera J.

Šmarda D.
Trenér: Petrlík
Důležitý úvodní duel nového ročníku III. třídy naši zvládli. Před téměř stovkou příznivců obou týmů porazili v domácím prostředí silného soupeře z Rovně 2:0. Zápas s přehledem vedl Svatoň.

Po prvotním oťukávání jsme se ve 4. minutě dostali k dvěma obřím šancím. Nejprve se po pasu T. Staňka dostal tváří v tvář brankáři Šprync, ale byl z toho jen roh. Po jeho rozehrání Šimákem se dostal do bezprostřední blízkosti Čapek, ale jeho pravačka mířila nad. Za další tři minuty už ale uhodilo. Po pěkné akci, po ose Šprinc, Hladík, Ginter, dala posledně jmenovaná nová akvizice "Cantona" úvodní gól zápasu i sezóny 1:0. Na koci první desetiminutovky si krásně narazil Hladík s Khunem, ale balon jen orazítkoval břevno soupeřovy branky. Ve 14. minutě vybídl Šprync parádním pasem do úniku Khuna, ale jeho obstřeleni šlo těsně mimo. Festival neproměněných šancí zakončili střelecké pokusy Hladíka a pohotová bomba Duška. Soupeř se dostal ke slovu až na konci dvacetiminutovky střelou nad. Ve 22. minutě zahrával Vach standardku a Šmarda ji výtečně vytlačil na roh. Stejným způsobem zlikvidoval i další pokus soupeře v závěru poločasu.

Do druhého poločasu však vstoupil soupeř jako uragán. Hned v jeho úvodu musel Šmarda hodně rychle na zem. Jeho největší chvíle ale přišly po hodině hry. Nejdříve rozštěpem vychytal Absolona. Pak zkontroloval pohledem jedovku Krále, aby následně přivedl k zoufalství Vacha a Mileho. Naštěstí jsme přežili a zápas šel do rozhodnutí. V 65. Khunův gól pro údajný ofsajd uznán ještě nebyl, ale o minutu později se to již povedlo. Staňkův centr zleva gólman jen vyrazil a naběhnutý Khun si tentokrát regulárně zapsal svůj zářez 2:0. Soupeř na obrat již neměl sílu a tak jsme mohli ještě po závaru z 84 minuty a po individuální akci Kantony z 89. minuty přidat gól my, ale ani nám to už nešlo...

Výborné nasazení ve 30 stupňovém vedru a kvalitní výkon obou aktérů udělalo ze zápasu atraktivní podívanou. Naší se pod novou trenérskou dvojicí Petrlík, Doležal ukázali ve velmi dobrém světle a co je nejdůležitější, pracovali jako tým! Každý se těší, že podobné a lepší výkony je budou provázet po celou sezónu. Příští zápas se hraje v neděli na půdě Pardubiček, kde jsme s jejich rezervou naposled bojovali před 30 lety! Zápas začíná v 17:00 hodin.