Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

22.9.2018 , 11:155. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
Přelovice - Nemošice  5:1 (5:0)
 Góly:   Novák Maty.3      Asistence:   Němec Jak.2    
   Němec Jak.1        Dočekal1    
   Richter1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí: Zeman  
Sestava-známky:
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Němec Jak.       Richter       Válková       Syrovec Ma.       Dočekal       Němec M.       Karaš       Holec       Zvěřina       

Trenér: Mádr
V dalším kole nás čekal kvalitní soupeř z Nemošic, který se nacházel v tabulce před námi. Od úvodu zápasu jsme hráli s chutí a potřebným nasazením a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejprve ještě Maty Novák svoji úvodní šanci neproměnil, ale po chvilce už nezaváhal a skvěle zakončil - 1:0. Pokračovali jsme v parádním představení a pak přišla naše excelentní pasáž, kdy jsme za 3 minuty vstřelili 3 krásné góly. Nejdříve Kuba Němec nádhernou uličkou vysunul Matyho Nováka a ten nezaváhal - 2:0. Po chvilce obral Kuba Richter o míč obránce soupeře a svůj nájezd zakončil s přehledem - 3:0. Za okamžik uklidil Kuba Němec vyraženou střelu hostujícím brankářem - 4:0. Skóre prvního poločasu na 5:0 uzavřel Maty Novák, když o míč skvěle zabojoval Rosťa Dočekal a krásně přihrál Matymu, který v jasné pozici nezaváhal. Také soupeř v prvním poločase ukázal své kvality a několikrát zahrozil.

Na začátku druhého poločasu jsme trochu polevili a soupeř nás zatlačil. Z tohoto tlaku jsme inkasovali na 5:1. Poté jsme se opět vrátili ke své aktivní hře, ale i přes několik šancí se nám skórovat již nepodařilo. Spoustu našich nadějných brejků hostující hráči zastavili pomocí faulů. Poté už jsme si zápas pohlídali a dovedli k zaslouženému vítězství.

V tomto zápase jsme předvedli výborný první poločas, kdy byla na všech vidět obrovská chuť podpořená bojovností a nasazením. Ale ani druhý poločas nebyl o mnoho horší. V bráně jistý Tom Rejduga, obrana v celém zápase byla důrazná a hrála bez chyb, záloha skvěle pracovala dopředu i dozadu a v útoku nepolapitelný Maty Novák. Doufejme, že takový výkon předvedeme i v dalších zápasech. Veliká pochvala a poděkování za předvedený výkon pro všechny!!!

 

 

fotky ze zápasu Fotografie ze zápasu Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin