Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků: 50     Rozhodčí: Pinkava
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Syrovec Ma.       Dočekal       Vlasák T.       Válková       Švanda       Richter       Karaš       Holec       Doležal O.       Zvěřina

Trenér: Mádr
V dalším kole nám byl soupeřem tým Jiskra 2008, za kterým jsme cestovali společně autobusem až do dalekých Králík. Hned od začátku bylo jasné, že nám domácí svoji bojovností a důrazem nic nedarují. Do první šance se dostal navrátilec do sestavy Tom Vlasák, ale pěknou střelou orazítkoval pouze břevno. Poté předvedl svoji bojovnost Maty Novák, obral o míč obránce a svůj nájezd s pomocí tyče proměnil 0:1.

Ve druhém poločase mohl navýšit vedení Maty Novák, ale ve dvou nadějných šancích neuspěl. Zlomový moment zápasu přišel, když domácí měli výhodu penalty, kterou však Tom Rejduga vyrazil. Za chvíli po rohu odražený míč pohotově a velmi přesně uklidil do branky Martin Syrovec 0:2. Byl to jeho první gól v krajské soutěži a nám dodal klid do zbytku zápasu. Navíc hned za minutu obral Maty Novák o míč brankáře a do prázdné branky uzavřel na konečných 0:3.

Naše výhra byla zasloužená, měli jsme více šancí a kromě gólů jsme ještě 3x nastrelili tyč. V zápase byla na všech našich hráčích vidět chuť, nasazení, fotbalová kvalita a také výborné individuální výkony. Pochvala pro všechny hráče a poděkování všem rodičům a fanouškům za skvělou podporu a fandění.