Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

30.9.2018 , 11:156. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
FC Jiskra 2008 - Přelovice  0:3 (0:1)
 Góly:   Novák Maty.2      Asistence:   Syrovec Ma.1    
   Syrovec Ma.1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Pinkava  
Sestava-známky:
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Syrovec Ma.       Dočekal       Vlasák T.       Válková       Švanda       Richter       Karaš       Holec       Doležal O.       Zvěřina       

Trenér: Mádr
V dalším kole nám byl soupeřem tým Jiskra 2008, za kterým jsme cestovali společně autobusem až do dalekých Králík. Hned od začátku bylo jasné, že nám domácí svoji bojovností a důrazem nic nedarují. Do první šance se dostal navrátilec do sestavy Tom Vlasák, ale pěknou střelou orazítkoval pouze břevno. Poté předvedl svoji bojovnost Maty Novák, obral o míč obránce a svůj nájezd s pomocí tyče proměnil 0:1.

Ve druhém poločase mohl navýšit vedení Maty Novák, ale ve dvou nadějných šancích neuspěl. Zlomový moment zápasu přišel, když domácí měli výhodu penalty, kterou však Tom Rejduga vyrazil. Za chvíli po rohu odražený míč pohotově a velmi přesně uklidil do branky Martin Syrovec 0:2. Byl to jeho první gól v krajské soutěži a nám dodal klid do zbytku zápasu. Navíc hned za minutu obral Maty Novák o míč brankáře a do prázdné branky uzavřel na konečných 0:3.

Naše výhra byla zasloužená, měli jsme více šancí a kromě gólů jsme ještě 3x nastrelili tyč. V zápase byla na všech našich hráčích vidět chuť, nasazení, fotbalová kvalita a také výborné individuální výkony. Pochvala pro všechny hráče a poděkování všem rodičům a fanouškům za skvělou podporu a fandění.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin