Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

6.10.2018 , 11:157. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
Přelovice - Moravany  4:1 (2:1)
 Góly:   Němec Jak.2      Asistence:   Němec Jak.1    
   Novák Maty.2        Vlasák T.1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 40     Rozhodčí: Kolbaba  
Sestava-známky:
Rejduga T.   -  Němec Jak.       Novák Maty.       Dočekal       Vlasák T.       Válková       Švanda       Syrovec Ma.       Karaš       Holec       Doležal O.       Zvěřina       

Trenér: Mádr
Za krásného slunečného počasí jsme přivítali na domácím hřišti vedoucí tým tabulky Moravany. Nám se velmi dobře povedl začátek, kdy Maty Novák otevřel skóre - 1:0. Poté postupně začali mít více ze hry hosté a přehrávali nás hlavně ve středu hřiště, kde jsme jim nechávali moc prostoru. Soupeř po zásluze vyrovnal na 1:1 a to nás ještě v další jasné šanci zachránil Tom Rejduga. První poločas jsme se štěstím vyhráli, když Kuba Němec v poslední minutě proměnil penaltu - 2:1.

Druhý poločas už byl z naší strany výrazně lepší, byli jsme mnohem důslednější při bránění a také důraznější v osobních soubojích. Soupeře už jsme do moc příležitostí nepustili a naopak začaly přicházet šance na naší straně, ale v koncovce se nám tolik nedařilo. Uklidnění přinesl až gól Matyho Nováka - 3:1. Přes řadu nadějných šancí a pěkných střel ze střední vzdálenosti jsme se už prosadili jen jednou, kdy po pěkné individuální akci uzavřel skóre Kuba Němec - 4:1.

Tento zápas jsme proti silnému soupeři odehráli velmi kvalitně a ve druhém poločase se až na tu naši koncovku nedalo hráčům příliš co vytknout. Nechyběla bojovnost, nasazení, chuť do hry a tak to má vypadat. Velká pochvala a poděkování za skvělý výkon pro všechny hráče!!!

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin