Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

3.11.2018 , 11:1511. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
Přelovice - Lázně Bohdaneč  2:0 (1:0)
 Góly:   Doležal O.1      Asistence:   Vlasák T.2    
   Karaš1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 20     Rozhodčí: Rousek  
Sestava-známky:
Rejduga T.   -  Doležal O.       Karaš       Vlasák T.       Válková       Švanda       Syrovec Ma.       Richter       Novák Maty.       Němec M.       Holec       Zvěřina       

Trenér: Mádr
Poslední utkání podzimní části jsme odehráli proti týmu z Lázní Bohdaneč. Od začátku jsme se usadili na soupeřově polovině a v 7. minutě výborně hrající Ondra Doležal otevřel skóre střelou ze střední vzdálenosti - 1:0. Poté jsme si vypracovali ještě několik nadějných situací, ale skóre se nám již nepodařilo navýšit.

Také ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře směrem dopředu, ale chybělo nám lepší řešení situací. Po rohovém kopu Toma Vlasáka a nedůrazném zákroku brankáře vstřelil uklidňující gól Štěpán Karaš - 2:0. Poté jsme měli ještě nějaké náznaky šancí, ale gól už se nám vstřelit nepodařilo.

V tomto derby zápase jsme předvedli průměrný výkon. S jistotou a potřebným důrazem jsme pracovali směrem dozadu, kdy jsme soupeře nepustili do žádné vážnější šance a většina zápasu se odehrávala na naší útočné polovině. Dobře se nám také vedlo v soubojích 1 na 1. Naopak se nám tentokráte nedařilo v koncovce a také nám drhla finální přihrávka. Za poctivě odmakaný zápas si ale jednoznačně zaslouží pochvalu všichni hráči.


Hodnocení podzimu:

Ve většině zápasů jsme předváděli velmi dobrý týmový výkon, kde nechyběly skvělé individuální výkony. Byli jsme schopni vypracovat si velké množství šancí, v koncovce se nám dařilo střídavě. Každopádně 66 vstřelených branek je velmi hezké číslo. Co se týče obranné hry, tak ta se postupně zlepšovala a ve druhé polovině zápasů jsme už inkasovali pouze jednou. Celkových 10 obdržených branek také není špatné číslo. Pro udržení podzimní pozice nás čeká ještě hodně práce a velmi těžké jaro. K tomu kromě kvalitní zimní přípravy je také zapotřebí, aby se nám vyhýbala zranění a na zápasy byli pokud možno k dispozici všichni hráči (což se nám ve většině podzimních zápasů nedařilo).

Za tuto část patří všem hráčům OBROVSKÁ pochvala a poklona!!! Poděkování také všem rodičům, fanouškům a sponzorům za podporu.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin