Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Diváků:     Rozhodčí:
Němec M.   -  Válková       Novák Maty.       Němec Jak.       Dočekal       Vavřina       Špaček M.       Richter       Pešta       Karaš       Zvěřina

Trenér: Mádr
Úvodní zápas okresního přeboru jsme odehráli proti Semínu. První poločas jsme se spíše přetlačovali a sváděli souboje a to proti fyzicky mnohem vyspělejším hráčům soupeře nemělo šanci na úspěch. Gólové příležitost byly na obou stranách a my jsme spíše se štěstím vyhráli první poločas 3:1.

Druhý poločas už byl z naší strany mnohem lepší, začali jsme hrát více po zemi po stranách a po slušných kombinacích jsme si vypracovávali šance. Střelecky se blýskla Nikča Válková. Pochvalu především za druhý poločas si zaslouží všichni hráči.