Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

2.9.2018 , 17:004. kolo III. třída
Přelovice - Bukovka  1:0 (0:0)
 Góly:   Středa J.1   (79´)   Asistence:   Staněk T.1
ŽK: 2:4 (Šmarda D., Staněk L.)   ČK: 0:0
Diváků: 120     Rozhodčí: Baroch  6  Asist.rozh.: Štochl   9
Trenér: Petrlík
Zlaté body vylovil z kaluží náš tým s rivalem z Bukovky. Vyrovnaný mač sledovalo 120 diváků, kteří za prudkého lijáku s úspěchem otestovali kapacitu naší pergoly.

Už od začátku bylo patrné, že proti nám nestojí naivní soupeř, ale ambiciózní, mladý a běhavý tým. V první šanci jsme se ale objevili my. Po rychlém přiťuknutí Vohralíka mířil tečovaný míč Blažkem jen těsně mimo branku hostí. Na konci první desetiminutovky předvedl soupeř pohlednou akci, na jejímž konci byl úspěšný zákrok Šmardy. Za dvě minuty nato "nalil" Čapek Netukovi a náš gólman si dalšími dvěma zásahy vylepšil svoji bilanci. My jsme odpověděli hned vzápětí, po rohu Blažka tečoval těsně mimo Dušek. Po půl hodině hry obral soupeře o míč Vohralík, zatáhl ho po pravé straně a předložil před branku na rozběhnutého T. Staňka. Ten však tísněn zamířil příliš vysoko. Na konci poločasu už naši fanoušci zvedali ruce nad hlavu, ale míč po Blažkově přímém kopu skončil jen v boční síti.

Poločasová průtrž mračen nám přinesla štěstí. Hned v úvodu druhého dějství zastavila kaluž průnik Abbrenta. V 52. minutě zachránil na malém vápně L. Staněk. V 69. minutě hrála kaluž tentokrát do karet soupeři, když zastavila Čapkovu malou domů. Autor přihrávky však stačil situaci před Abbrentem napravit. A tak jsme v 79. minutě odpověděli my. Čapek odzbrojil u pravé postranní čáry soupeře, vyslal kupředu Duška, ten našel T. Staňka, který prostrčil míč před branku. Tam si svůj debut gólově zkrášlil nový muž v našich barvách Středa 1:0. Hosté mohli ještě v závěru zápasu srovnat, ale dělovka Jánského naštěstí skončila na břevně Šmardovy dobře postavené branky.

Soupeř nás k lepšímu výkonu nepustil a o to cennější vítězství je. Díky jistotě vzadu neztrácíme sebevědomí. I přes drobnosti si obrovsky vysoký standard drží Čapek, zejména pak ve vzdušných soubojích. Když ho výkonem napodobí i odpočinuté opory, určitě strhnout celý tým. Budeme to více než potřebovat už tuto sobotu, kdy od 17:00 hodin zajíždíme do Dašic, k bývalému rivalovi z OP. A máme mu co oplácet!