Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

8.9.2018 , 17:005. kolo III. třída
Dašice - Přelovice  2:1 (0:0)
 Góly:   Kaderka1   (88´)   Asistence:
ŽK: 2:2 (Šimák R., Staněk L.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 63´ , 84´ )
Diváků: 200     Rozhodčí: Rambousek J.  5  Asist.rozh.: Vávra V.  5,   Strnad  3
Zápas o první místo v tabulce, na neoblíbeném hřišti, kde jsem dokázali historicky jen 2x remízovat, se nám opět nevydařil. Naší prohře, kterou sledovali i pouťoví diváci, nepomáhal ani rozhodčí J. Rambousek.

Dlouho se utkání vyvíjelo uprostřed hrací plochy. Až po čtvrt hodině hry, kdy se naše obrana nedohodla, spálil obrovskou šanci Englich. My jsem poprvé vystřelili na branku soupeře až ve 26. minutě, ale Řehák měl rozhozená mířidla. Ve 36. minutě zastavil Kaderka sólo J. Vajera jen faulem. Naštěstí z nařízeného přímého kopu střílel jeho bratr Ondřej vysoko nad. My jsem odpověděli ve 37. minutě, ale ani naše druhá střela, vyslaná tentokrát Špryncem, branku netrefila. Do ní se trefil až T. Staněk, kdy si parádně naběhl na roh svého syna Lukáše, ale Černohubý zachránil.

Hned náš prvního útok druhého poločasu vypadal moc pěkně. Po ose Vohralík, Šprync a T. Staněk doputoval míč opět k Vohralíkovi, ale ten nezamířil dobře. V 51. minutě jsem si vypracovali asi dosavadní největší šanci. T. Staněk si učebnicově narazil se střídajícím T. Šmardou, ale ve vyložené šanci dal mimo. V této fázi jsme měli více ze hry, ale průnik Šprynce ani střela Řeháka kýžený gól nepřinesly. A tak přišel trest. Jinak dobře hrající L. Staněk fauloval po laciném ztracení míče a na následný centr naskočil J. Vajer a hlavičkou otevřel skóre 1:0. Hned po rozehrání se aktivně bojující Řehák pustil do odvážného sóla, avšak střelu béčkovou nohou Černohubý kryl. V 85. minutě nechala naše obrana osamoceného Pause na hranici velkého vápna, ten si pohodlně zpracoval míč a jeho dloubák i s malým přispěním D. Šmardy doputoval do sítě 2:0. Korekce Kaderky na 2:1, po závaru v samotném závěru utkání, už přišla příliš pozdě.

Naši si i ve slepené sestavě vytvořili lehkou herní převahu, ale koncovka byla žalostná. Při zranění Kantony nám chybí kvalitní útočník a můžeme mít problémy i doma s Lány na Důlku. Zápas se hraje v neděli již od 16:30 hodin.