Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

16.9.2018 , 16:306. kolo III. třída
Přelovice - Lány na Důlku  4:0 (3:0)
 Góly:   Kaderka2   (30´,70´)   Asistence:   Kaderka1   (25´)
   Blažek B.1   (11´)     Vohralík P.1   (70´)
   Vohralík P.1   (25´)     Staněk L.1   (30´)
ŽK: 0:2   ČK: 0:0
Diváků: 80     Rozhodčí: Čermák  9  Asist.rozh.: Štochl  10
Kaderka Ginter
79´Pracz  70´Šmarda T.

Blažek B. Vohralík P. Dušek Řehák
35´Šprync A.   75´Vrzal

Šprinc R. Šimák R. Čapek Staněk L.
   60´Šimák O.

Šmarda D.
Trenér: Petrlík
Se soupeřem z Lánů na Důlku se nám v posledních vzájemných duelech dařilo a nejinak to bylo i v tomto. Naši jasnou výhru bez problémů řídil Čermák a vidělo ji 80 našich diváků.

Nejenže soupeře nepřijel nikdo podpořit, ale ten měl v úvodu utkání i problém s chybějícím jedenáctým hráčem. Naši tuto půlhodinovou přesilovku dokázali naplno využít. Ve 12. minutě po faulu na Vohralíka vytáhl ze svého repertoáru excelentní kop Blažek. Střelou do vinglu nedal Jiroušovi pražádnou šanci na úspěch 1:0. Za dvě minuty na to se ale Jirouš vytáhl proti bombě Kaderky po rohu Blažka. Ve 26. minutě Kaderka dobře zpracoval vysoký balon ve vápně a předložil ho na stříbrném podnose Vohralíkovi. Ten neměl sebemenší problém zvýšit do odkryté branky na 2:0. Po půlhodině hry nejdříve zakončoval hlavou Čapek nad, ale pak vypustil L. Staněk do sóla aktivního Kaderku, který přesně zakončil již na 3:0. Ve 34. minutě předvedli naši pohlednou kombinaci v podání Řehák, Dušek, Blažek, od kterého šel píchnutý míč těsně mimo. Blažek vzápětí poslal do střely Šprince, ale Jirouš kryl. Soupeř poprvé ohrozil Šmardu až v samotném závěru poločasu Š. Velinským.

Stejný hráč vyzkoušel pozornost našeho gólmana i na začátku druhé půle, ale to bylo do soupeře vše. Naši odpověděli líbivou akcí po ose Kaderka, Řehák, Kantona a prvně jmenovanému vyrazil střelu gólman na roh. V 65. minutě poslal Dušek centr na hlavu Kantony, ale také bez většího úspěchu. O ten se musel postarat až muž zápasu Kaderka. V 71. minutě byl na konci fotbalové spolupráce mezi Řehákem a Vohralíkem a podruhé v zápase se zapsal mezi střelce 4:0. V závěru ještě několikrát dobře centroval střídající Vrzal. Jednou z toho byla nadějná střela Šprynce a pak pokusy nebo alespoň náznaky hlaviček střídajících T. Šmardy a Pracze.

Utkání měli naši hráči celý čas pod kontrolou. Potěšitelné je, že na všech postech jsme soupeře přehrávali. Překvapivé zařazení Kaderky na hrot útoku se setkalo s úspěchem. Do svého zranění hrál výborně Blažek, jehož absence nejen v zahrávání standardek by byla veliká. Bezchybná byla i obrana, která v daném složení má velmi dobré parametry. Příští neděli zajíždíme do Čívic. Nedávné, i když trochu vousaté vzájemné duely, hrají v náš prospěch. Přejme si, aby to byl setrvalý stav. Zápas začíná v 16:30 hodin.