Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

23.9.2018 , 16:307. kolo III. třída
Staré Čívice - Přelovice  2:1 (1:1)
 Góly:   Středa J.1   (5´)   Asistence:   Šimák R.1
ŽK: 1:1 (Šprync A.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 21´ , 75´)
Diváků: 60     Rozhodčí: Rázek  4  Asist.rozh.: Paclík  9
Místo, abychom vítězstvím v Čívicích vlétli do čela tabulky, tak si odvážíme prohru. Lepšímu výsledku nepomohla ani početná návštěva přelovických fanoušků.

A to jsem začali, jak nejlépe to šlo. Hned v 5. minutě jsme šli do vedení. Šimák z naší první standardky našel ve vápně Středu a ten hlavičkou usměrnil míč do sítě 0:1. Soupeř se dostal k ohrožení naší branky až ve 21. minutě a hned to bylo gólové. Prostrčení za naše beky využil Málek a vyrovnal na 1:1. Za pět minut na to Středa téměř nachytal domácího gólmana Motyčku, ale ten svůj špatný výkop dokázal napravit. Po půl hodině hry naši vymysleli pohlednou akci. Po spolupráci Šprynce se Středou hlavičkoval ve vyložené pozici Vohralík, ale jen do rukou Motyčky. Stejně se vedlo Řehákovi, který zakončoval rodinnou spolupráci syna a otce Staňků. V závěru poločasu nejdříve Šmarda vyrazil střelu z přímého kopu, aby následnou dorážku ukryl do bezpečí.

Platonický nápor z prvního poločasu se ve druhém ještě zvýšil. Naši ho zahájili nedokončenými brejky Šprynce a Duška. Druhý jmenovaný měl ve 14. minutě tutovku na desítce, ale branku soupeře přestřelil. Stejně mířily i po hodině hry efektní nůžky Řeháka. V 75. minutě ale přišel trest za naší nemohoucnost. Šmarda nešťastně vyrazil míč k Málkovi, který ho podruhé dokázal usměrnit za jeho záda 2:1. Z následného rozehrání se nám po závaru přeci jen podařilo dopravit míč Vohralíkem do soupeřovy branky, ale proti byl nepřesný rozhodčí Rázek. Po té naši fotbalisté spadli do křeče a dalším pokusům už chyběl klid a přesnost. A když se při absenci Blažka zoufale nedařily standardky, byl zmar dokončen.

Našim zcela vázla spolupráce, na které se podepisovaly nepřesné rozehrávky, zpracování míče a popravdě řečeno i terén. Žádný z hráčů tentokrát nevybočil z horšího průměru. Šance na úspěch tady ale pořád je a obrovská. Stačí vyhrávat! A nejlepší příležitost bude už tuto sobotu. V 16:00 začíná na hřišti duel s týmem Jaroslavi. S ním jsme se naposled potkali před 23 lety!