Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

7.10.2018 , 16:009. kolo III. třída
Srch B - Přelovice  0:5 (0:3)
 Góly:   Khun2   (12´, 60´)   Asistence:   Středa J.1   (60´) 
   Středa J.1   (32´)     Staněk L.1   (82´) 
   Šprync A.1   (43´)     Kaderka1   (43´) 
   Pracz1   (82´)     Vrzal1   (32´) 
ŽK: 1:1 (Vohralík P.)   ČK: 0:0
Diváků: 54     Rozhodčí: Syrůček  8  Asist.rozh.: Paclík  8
Sestava-známky:
Trenér: Petrlík
S rezervou předposledního Srchu si došli naši fotbalisté k jasnému vítězství až v příliš poklidném tempu. Necelá šedesátka diváků, z nichž dobrá polovina byla našimi příznivci, viděla hru fotbalu podobnou.

Zápas začal ve velmi vlažném tempu. V úvodu se zastřelovali oba naši útočníci Kaderka i Středa, ale oba shodně nabíjeli slepými. To se však nedalo říct o střele Khuna z 12. minuty. Ten nejdříve obral soupeře o míč, aby následně poslal svůj projektil až do sítě 0:1. Ihned po rozehrávce vybojoval Středa míč a jako na stříbrném podnosu ho naservíroval Kaderkovi, ale ten v zakončení propadl. Dále jsme si vytvářeli tlak, ale slibné šance jsme nedotahovali do finále. Z jednotvárného průběhu probudil diváky až L. Staněk, který nabil Hocquemu, ale ten brejk naštěstí nezvládl. Ve 32. poslal Vrzal "plachťáka" do vápna a Středa sice na dvakrát, ale přeci jen dokázal dostat míč 10 cm za brankovou čáru 0:2. V závěru poločasu měl ještě možnost zvýšit Khun po Kaderkově centru, ale míč šel těsně mimo. Co se nepovedlo jemu, podařilo se Špryncovi. Ten úspěšně završil závar před brankou Hály třetím gólem 0:3.

Hned v úvodu druhého poločasu měli obrovské šance Staněk a Vohralík, ale ani jeden neuspěl. V 54. minutě přišla největší šance soupeře, kdy se Maivald dostal až před Šmardu, ale ten reflexivně vyrazil na roh. V končící hodině hry měl velké příležitosti s chutí hrající Khun. Jeho koníček, po Řehákově centru, šel ještě do rukou gólmana Hály, ale po narážečce se Středou už své sólo dotáhl do vítězného konce a zvýšil na 0:4. V 70. minutě měli po Šimákově centru blízko ke skórování Středa a střídající T. Šmarda, ale s nulovým výsledkem. Druhý jmenovaný vzápětí nedokázal využít Khunovu nabídku. A tak se o závěrečný účet postaral střídající Pracz, který excelentně zužitkoval spolupráci mladíků Duška a L. Staňka 0:5.

Výrazné vítězství trochu přehlušuje pohodové i pochodové tempo, kterým se k výhře došlo. Na zdatnější soupeře, než byl nedělní Srch, by to na vítězství s vysokou pravděpodobností nestačilo. Již v sobotu přivítáme na svém hřišti Tetov. Zápas začíná v 15:30 hodin

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin