Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

13.10.2018 , 15:3010. kolo III. třída
Přelovice - Tetov  0:1 (0:1)
ŽK: 3:1 (Čapek, Šmarda D., Staněk L.)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 33´)
Diváků: 100     Rozhodčí: Čermák  8  Asist.rozh.: Paclík  8
Střelecká nemohoucnost mužstva způsobila první podzimní prohru na domácím hřišti. Stovka diváků tak viděla šťastné vítězství Tetova, za odborného dohledu arbitra Čermáka.

Již v 5. minutě měl po rohu Blažka velkou šanci Čapek, ale svoji hlavičku nasměroval nad branku. Po čtvrt hodině hry si soupeř dal téměř vlastňák, když obráncem odražený míč skončil těsně vedle. Po půl hodině hry jsme měli několik obrovských šancí. Nejdříve dělovku Vohralíka zablokoval až poslední bránící hráč. Střelu Duška vyrazil gólman, stejně jako pokus Blažka, kdy ho míč trefil do obličeje. Ve 33. minutě po nenápadné akci zahrával soupeř přímý kop. Šmarda trochu podcenil přízemní střelu a míč mu pod rukama skončil až v síti 0:1. Ve 38. minutě jsme mohli vyrovnat po standardce oslavence L. Staňka (gratulujeme k plnoletosti) a následném závaru, ale nakonec to bylo jalové... Stejně dopadla i rána Kaderky v závěru poločasu.

Od počátku druhého dějství jsme bez úspěchu bušili do zavřených vrat Tetova a pomalu narůstala frustrace. Z větších šancí stojí za zmínku Středova perfektní stahovačka, ale následná prachbídná střela šla vysoko nad. Vedle branky dopadla i po zemi kopnutá standardka Blažka, kdy míč prošel celým vápnem bez povšimnutí.

Naši si vytvořili jednoznačnou převahu, ale v koncovce jim zcela chyběla trpělivost a kvalita finální přihrávky. Proto také bylo vyložených šancí pomálu. Uvidíme, zda efektivita přijde v Mněticích. Hraje se v neděli od 15:30 hodin.