Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
středa - 17:00
pátek - 17:00

21.10.2018 , 15:3011. kolo III. třída
Mnětice - Přelovice  3:0 (1:0)
ŽK: 1:3 (Šprync A., Šmarda D., Vrzal)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 10´ , 71´ z pen., 73´ )
Diváků: 65     Rozhodčí: Hamrník  7  Asist.rozh.: Štochl  9
Trenér: Petrlík
Zápas na hřišti souseda z tabulky se nám výsledkově vůbec nevydařil a připsali jsem si tak druhou prohru v řadě.

Od samého začátku jsme soupeře opticky přehrávali, ale... Už v 10. minutě nepředvedl Šmarda zrovna jistý zákrok a vyrazil míč přímo na kopačky zkušeného Moravce. Ten pak pohodlně přehodil našeho gólmana a zajistil tak soupeři laciné vedení 1:0. Na koci první čtvrthodinky měl velkou šanci na vyrovnání z brejku Vohralík, ale míč napálil jen do gólmana. Odražený balon mohl osamocený Středa lehce dopravit do sítě, ale trefil opět jen gólmanovu náruč. Ve 20. minutě, po líbivé kombinaci Blažka a Středy na levé straně, hlavičkoval Řehák nad branku. Do stejného místa mířil míč i po Blažkově standardce o pět minut později. Hned na to se na pravé straně blýskli pěkným momentem Khun s Řehákem, ale na slibný pas Středa o centimetry nedosáhl. Ve 35. minutě jsme museli vlastní hrubku hasit záchranným faulem a Šmarda si tak po přímém kopu soupeře částečně vylepšil reputaci úspěšným zákrokem.

Hned v úvodu druhého poločasu jsme vyrobili další chybu. Tu naštěstí Křivka nepotrestal. V následné minutě pálili Vohralík, Středa a Khun, ale všichni jen slepými patronami... Na konci hodiny zápasu jsme přišpendlili soupeře k jeho vlastní brance, ale ani 100% šanci po centru Vohralíka nepřetavili v gól Čapek s T. Staňkem. Hned na to pilný Vohralík napřáhl levačkou, ale výživná rána šla opět mimo. V 71. minutě Šmarda nezvládl své vyběhnutí a Vrzal musel hasit faulem. Nařízenou penaltu Neugebauer s přehledem proměnil 2:0. Ještě nedoznělo slavení domácích, když Křivka využil další naší chyby a zvýšil na konečných 3:0.

Bušení do soupeřových vrat pokračuje. Téměř 200 minut jsme nedali gól. Prolomí náš tým toto gólové prokletí v Opatovicích? Hraje se již v sobotu ve 14:30 hodin!