Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

11.5.2008 , 17:0020. kolo III. třída - Přeloučsko
Zdechovice - Přelovice  1:0 (1:0)
ŽK: 1:0   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Čad  8  Asist.rozh.: Štochl M.  9
Sestava-známky:
Balada M.5 Hladík L.5
   
Vrba T.5 Pracz5 Tamchyna5 Hladík M.5
   
Šprinc R.6 Haken6 Dlask Pa.5
    60´Ryšavý T. 5
     
Hrabě6
 
Rejduga A.6
Trenér: Kvapil , Dležal
Naši hráči nenavázali na úspěšnou šňůru čtyř vítězství a podlehli mužstvu Zdechovic. První jarní prohra tedy není již strašákem, ale skutečností. Naši nastoupili opět se změnami v obraně, ale v jinak "tradiční" sestavě. Chyběl Bartoš (8x ŽK), Rajmond, J. Novák a Kalous (zranění). Fotbal se hrál za krásného slunečného počasí a na výborném, ale přeci poněkud tvrdém pažitu. Utkání přihlížela i početná skupina našich příznivců. Fandové děkujeme!

Zápas začal z naší strany ospale. Jakoby sluníčko a téměř letní den sváděly k tomu, že se nemůže nic přihodit. Opak však byl pravdou. Soupeř vstoupil do zápasu velmi aktivně a již v sedmé minutě se ujal vedení. Po rychlém brejku Řeháčka, který se prosadil proti M. Hladíkovi, hlavičkou skóroval osamocený Volný. Všichni hráči soupeře v tuto chvíli působili rychleji a agilněji. Vyzařovalo z nich odhodlání zvítězit, což se o našich fotbalistech bohužel říct nedalo. U většiny z nich chybělo nasazení, pohyb i nějaká ta fotbalová myšlenka. Když se k tomu přidala i nepřesná přihrávka, bylo spíše štěstí, že poločas skončil jen jednobrankovým rozdílem.

V druhém dějství nastal v našem mužstvu přeci jen obrat k lepšímu. Záhy po jeho zahájení jsme převzali iniciativu, kterou jsme si udrželi do samotného závěru utkání. Soupeř se převážně spoléhal jen na bourání našich útoků a odkopávání balónů. My jsme si postupně vytvořili slibné šance. První z nich přišla po jednom z našich nepovedených rohů, kdy L. Hladík z otočky nastřelil pouze brankáře. Nic jsme nevytěžili ani z následné nepřehledné situace před brankou domácích. Nedařilo se ani při hlavičkových zakončeních, kdy se v dobrých příležitostech netrefili Pavel Dlask a netradiční hlavičkář Vrba. Když se neujalo sólo a střela Balady ani trestný kop Hakena, odjeli jsme ze Zdechovic s prázdnou. Výborně pískal rozhodčí Čad.

Trenér Doležal (Kvapil na dovolené) chválí Rejdugu, Hraběho, Šprince a Hakena. Z jeho pohledu na bod naši hráči rozhodně měli. Zvlášť za výkon ve druhém poločase by si ho i zasloužili. Z rozdílných výkonů je pak ještě méně pochopitelné slabé nasazení v prvním dějství, podtržené i častým řečněním a vyčítáním si chyb navzájem. O reparát se naši hráči budou snažit v neděli v 17:00 hodin na domácím hřišti proti rezervě Valů. [mk]

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin