Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Šprinc R.6 Haken6 Dlask Pa.5
    60´Ryšavý T. 5

Hrabě6

Rejduga A.6
Trenér: Kvapil , Dležal
Naši hráči nenavázali na úspěšnou šňůru čtyř vítězství a podlehli mužstvu Zdechovic. První jarní prohra tedy není již strašákem, ale skutečností. Naši nastoupili opět se změnami v obraně, ale v jinak "tradiční" sestavě. Chyběl Bartoš (8x ŽK), Rajmond, J. Novák a Kalous (zranění). Fotbal se hrál za krásného slunečného počasí a na výborném, ale přeci poněkud tvrdém pažitu. Utkání přihlížela i početná skupina našich příznivců. Fandové děkujeme!

Zápas začal z naší strany ospale. Jakoby sluníčko a téměř letní den sváděly k tomu, že se nemůže nic přihodit. Opak však byl pravdou. Soupeř vstoupil do zápasu velmi aktivně a již v sedmé minutě se ujal vedení. Po rychlém brejku Řeháčka, který se prosadil proti M. Hladíkovi, hlavičkou skóroval osamocený Volný. Všichni hráči soupeře v tuto chvíli působili rychleji a agilněji. Vyzařovalo z nich odhodlání zvítězit, což se o našich fotbalistech bohužel říct nedalo. U většiny z nich chybělo nasazení, pohyb i nějaká ta fotbalová myšlenka. Když se k tomu přidala i nepřesná přihrávka, bylo spíše štěstí, že poločas skončil jen jednobrankovým rozdílem.

V druhém dějství nastal v našem mužstvu přeci jen obrat k lepšímu. Záhy po jeho zahájení jsme převzali iniciativu, kterou jsme si udrželi do samotného závěru utkání. Soupeř se převážně spoléhal jen na bourání našich útoků a odkopávání balónů. My jsme si postupně vytvořili slibné šance. První z nich přišla po jednom z našich nepovedených rohů, kdy L. Hladík z otočky nastřelil pouze brankáře. Nic jsme nevytěžili ani z následné nepřehledné situace před brankou domácích. Nedařilo se ani při hlavičkových zakončeních, kdy se v dobrých příležitostech netrefili Pavel Dlask a netradiční hlavičkář Vrba. Když se neujalo sólo a střela Balady ani trestný kop Hakena, odjeli jsme ze Zdechovic s prázdnou. Výborně pískal rozhodčí Čad.

Trenér Doležal (Kvapil na dovolené) chválí Rejdugu, Hraběho, Šprince a Hakena. Z jeho pohledu na bod naši hráči rozhodně měli. Zvlášť za výkon ve druhém poločase by si ho i zasloužili. Z rozdílných výkonů je pak ještě méně pochopitelné slabé nasazení v prvním dějství, podtržené i častým řečněním a vyčítáním si chyb navzájem. O reparát se naši hráči budou snažit v neděli v 17:00 hodin na domácím hřišti proti rezervě Valů. [mk]