Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

13.4.2019 , 11:1513. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
Přelovice - Slatiňany  3:1 (0:0)
 Góly:   Novák Maty.2      Asistence:   Švanda1
   Vlasák T.1        Doležal O.1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Lambev
Rejduga T.   -  Novák Maty.       Vlasák T.       Válková       Švanda       Syrovec Ma.       Richter       Němec M.       Němec Jak.       Karaš       Holec       Doležal O.

Trenér: Mádr
Za chladného počasí jsme přivítali na domácím hřišti Slatiňany. První poločas se nám fotbalově nedařilo a i přes nějaké naše šance se gól vstřelit nepodařilo.

Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší. Postupně se 2x prosadil Maty Novák a jednou Tom Vlasák a získali jsme tak potřebný náskok, který hosté korigovali na konečných 3:1.

V tomto zápase jsme mohli předvést určitě lepší výkon a zahrát si lepší fotbal. Příští velmi těžký zápas nás čeká v Žamberku a tam budeme muset dost přidat.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek