9.6.2019 , 11:1521. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
 Góly:   Zvěřina1      Asistence:   Němec Jak.1
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Diblík
Němec M.   -  Zvěřina       Novák Maty.       Karaš       Němec Jak.       Holec       Richter       Syrovec Ma.       Válková       Vlasák T.       Doležal O.

Trenér: Mádr
V předposledním kole jsme zajížděli do vzdálených Libchav, kde nás čekalo příjemné počasí a skvěle připravené hřiště. Od začátku jsme se usadili na soupeřově polovině a na branku domácích létala jedna střela za druhou z menších či větších šancí. Bohužel naše koncovka byla nepřesná a tak z ojedinělého brejku přišel trest - 1:0. Pokračovali jsme ale v dobrém tempu a po pěkném uvolnění od Toma Vlasáka vyrovnal Maty Novák - 1:1. Do poločasu jsme mohli několikrát překlopit vedení na naši stranu, ale nepodařilo se.

Druhý poločas probíhal naprosto stejně, stále jsme dobývali domácí branku a stále nám byl velkou překážkou nejlepší hráč na hřišti - domácí brankář. Vedení na naši stranu překlopil Maty Zvěřina 1:2, který v posledních zápasech předvádí naprosto skvělé výkony a i přes svůj mladší věk vyrostl ve velkou oporu týmu. Z vedení jsme se ale dlouho neradovali, když domácí vyrovnali z penalty. Až do samého závěru byla na všech našich hráčích vidět velká snaha a vůle po vítězství, což se nám ale nakonec nepovedlo.

Tento zápas jsme po fotbalové stránce odehráli velmi kvalitně, domácí jsme jasně přehrávali, ale naprosto jsme selhali v koncovce. Zápas jsme sice pouze remizovali, ale i získaný bodík nám s předstihem zajistil celkové 1. místo v krajském přeboru. Poslední zápas odehrajeme na domácím hřišti tuto sobotu od 11:15 proti Bohdanči a po zápase proběhne slavnostní předání medailí a poháru. Tímto zveme všechny fanoušky.