Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

15.6.2019 , 11:1522. kolo MŽ - Krajský přebor sk.B
Přelovice - Lázně Bohdaneč  5:2 (0:2)
 Góly:   Němec Jak.3      Asistence:   Doležal O.1    
   Novák Maty.2        Vlasák T.2    
      Karaš1    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků: 50     Rozhodčí: Čech  
Sestava-známky:
Němec M.   -  Němec Jak.       Novák Maty.       Doležal O.       Vlasák T.       Válková       Švanda       Syrovec Ma.       Richter       Karaš       Holec       Zvěřina       

Trenér: Mádr
Poslední kolo jsme odehráli na domácím hřišti a bylo to derby proti Lázním Bohdaneč. Zápas jsme rozehráli aktivně, ale hosté nás rychle zchladili vedoucím gólem - 0:1. Nadále jsme pokračovali ve své hře, vypracovali jsme si dostatek šancí, ale naše zakončení bylo stále zakleté. Navíc hosté vstřelili do poločasu ještě druhý gól - 0:2.
Naši hráči se o přestávce zklidnili a ve druhém poločase ukázali velký charakter. Od začátku jsme hráli s chutí a po několika našich šancích z dorážky prolomil smůlu Maty Novák - 1:2. Poté předvedl důležitý zákrok v brance náš malý Neuer (M. Němec) a jak se později ukázalo, jednalo se o klíčovou situaci. Za chvilku totiž vyrovnal s chutí hrající Kuba Němec - 2:2. Poté se už na stále více unavené hosty valil jeden útok za druhým a vedení na naši stranu překlopil po rohovém kopu Maty Novák - 3:2. Za chvilku zvýšil vedení pěknou střelou ze střední vzdálenosti Kuba Němec - 4:2 a stejný hráč uzavřel svůj hattrick a celkové skóre na 5:2.
Tento zápas jsme odehráli po fotbalové stránce dobře, na všech byla vidět chuť i za nepříznivého stavu, což je velmi cenné. Svoji vůlí a fotbalovou kvalitou jsme skóre zaslouženě otočili a udělali tak krásnou tečku za skvělou sezónou a mohli si užít předávání medailí a poháru za první místo. Velká pochvala všem za tento zápas.

Hodnocení sezóny:
V jarní části nás občas provázely kolísavé výkony a také jsme se dost trápili v koncovce. Ale s přehledem jsme zvládli všechny klíčové zápasy a zvlášť ten v Moravanech byl naprosto skvěle odehraný po všech stránkách. Celkové 1. místo (skóre 103:20) v krajském přeboru je ohromný úspěch a spolu s titulem v okrese se jedná o naprosto fantastickou sezónu. Obrovská poklona a poděkování všem hráčům!!! Dále také poděkování za podporu rodičům, vedení klubu, sponzorům a fanouškům. Na závěr jedno velké DÍKY VŠEM A JEDEME DÁL.

 

 

fotky ze zápasu Fotografie ze zápasu Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin